UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Zběsilá jízda za Bohem se chýlí ke konci, nenechte si ujít premiérové díly 4. řady seriálu Preacher, právě dnes!

Zběsilá jízda za Bohem se chýlí ke konci, nenechte si ujít premiérové díly 4. řady seriálu Preacher, právě dnes!
20.02.2020

Doposud nejlépe hodnocená třetí řada seriálu Preacher zanechala u diváků opět rozporuplné pocity. Hlavní herecká trojice vám již dokázala, že jakmile si začnete domýšlet dějovou linku příběhu, stane se něco, co vás vyvede z omylu. Ačkoliv se příběh čtvrtou řadou blíží ke konci, jeho závěr se dá popsat jako božská hra vesmírných živlů, která je opět plná černého humoru a krvavých bojových scén. Nenechte si ujít premiéru dnes 20. února od 22:00 hod. a vychutnejte si hned dva díly za sebou na telev

Vzhůru do Texasu

Pro ty, kdo snad s Preacherem ještě neměli čest, je tu rychlá rekapitulace. Jesse Custer je kazatel z amerického města Annville, do nějž vstoupila nadpozemsky silná bytost Genesis, syn anděla a démona, která mu umožňuje mluvit hlasem božím. Po boku irského upíra Cassidyho a bývalé přítelkyně Tulip se s touto schopností vydává na divoký hon za Bohem, kterého chce Jesse vyzpovídat z utrpení, kterého se dopustil. Jak se vůbec stalo, že se kazatel přátelí s upírem? Nebojte, při sledování Preachera budete mít daleko více a větších otazníků.

Nerozluční parťáci

Herečka Ruth Negga, která ztvárnila nebojácnou zločinku a Jesseho pravou lásku, Tulip O’Hare, stála po boku Dominica Coopera i v osobním životě. Dokonce se magazínu The Edit svěřila, že si díky Dominicovi nepřipadala na natáčení osamělá. V té době si nedokázala představit, jak by vlastně mohl fungovat vztah mezi hercem, který za prací dost často cestuje a mezi někým, kdo má stabilní zaměstnání. Znenadání se však tento dokonalý pár po osmiletém vztahu rozešel a dodnes nikdo přesně neví proč. Zůstali však velmi dobrými přáteli, což je ostatně vidět i za kamerou.

Jdeme do finále

Nebeská proroctví, pekelné žaláře a kompletní jaderná válka, to je prostředí, ve kterém Jesse, Tulip a Cassidy nastoupí krvavou cestu ke Všemocnému. Preacher bruslí na tenkém ledě religiózní tématiky a provokuje. Což může na některé věřící televizní diváky působit kontroverzně. V seriálu není Bůh ultimátním obrazem dobra. Naopak. Samotný Jesse ho hledá, aby si s ním vyřídil účty, a přitom sám rozhodně není vzorným hrdinou – chlastá a láme kosti nepřátelům. Zdali včas dojdou k Bohu, nebo je všechno to krveprolití součástí plánu, to brzy vyjde najevo. Nenechte si ujít premiéru už 20. února ve 22:00 hod. na televizní stanici AMC.

IMAGE:Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.