UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Zažijte fantaskní a dobrodružné Vánoce v oblíbeném rodinném Muzeu Karla Zemana!

Zažijte fantaskní a dobrodružné Vánoce v oblíbeném rodinném Muzeu Karla Zemana!
03.12.2017

Během celého prosince pořádá Muzeum Karla Zemana speciální vánoční akce s kouzelnou tématikou filmu Baron Prášil.

Nechte letošní Vánoce plynout na kouzelné vlně fantaskního a dobrodružného světa Barona Prášila a zažijte neobyčejnou atmosféru pohádkové cesty na Měsíc v oblíbeném rodinném Muzeu Karla Zemana!

Během celého prosince pořádáme v muzeu speciální vánoční akce s kouzelnou tématikou filmu Baron Prášil. Potkáte se jak s chvástavým Baronem při speciální mikulášské nadílce, tak i s krásnou Biancou a odvážným „Měsíčňanem“ Toníkem při slavnostním rozsvícení vánočního stromku. Po celý měsíc budou v muzeu otvírány tematické vánoční výtvarné dílny a animační workshopy. Kdy jindy objevovat fantastické světy, než o Vánocích?

Divadlo Baron Prášil

  • neděle 17. 12. od 10.00 a 11.15

Loutkové představení Baron Prášil zahraje v divadle DISK oblíbený soubor Toy Machine. Speciálně Vám představí kufr trofejí z Baronových cest, ze kterého si můžete vybrat příběh, který vás zaujme! Uvádíme hned dvě představení!

Těšte se na nevídané! Nezbývá než dodat, že všechno je to pravda, pravda nejpravdivější, nic jiného než pravda pravdivá!

Vánoční workshopy animace

  • sobota 2. 12., od 10 do 12 hod. – klasická plošková animace
  • sobota 9. 12., od 10 do 12 hod. – křídová animace 
  • sobota 16. 12., od 10 do 12 hod. – animace s loutkami

Na dvouhodinovém workshopu se seznámíte s klasickou ploškovou metodou animace, zkusíte si animaci
s loutkami v prostorové scéně nebo se naučíte neobvyklou křídovou animaci.

Workshop stojí 290 Kč na osobu. Voucher k účasti zakoupíte v e-shopu. Nutné objednat dopředu! Workshopy se otevírají při počtu minimálně 5 přihlášených zájemců.

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navštívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.