UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

WORKSHOP: ZLEPŠETE SVÉ KRESLENÍ S MARCEM TURINIM

WORKSHOP: ZLEPŠETE SVÉ KRESLENÍ S MARCEM TURINIM
08.07.2017

OstroFcon sobota 5/8/2017 12:30 hod. Dům kultury Ostrov

Využijte skvělé příležitosti zlepšit své kreslířské schopnosti se světoznámou kapacitou ve svém oboru, Marcem Turini! Nechte svou ruku vést profesionálem!

Spojením expresivity výtvarného umění a jasně psaného slova je sekvenční umění nebo komiks jedinečným a výkonným prostředkem pro vyprávění příběhů a prozkoumání myšlenek. Od fantastické sci-fi přes autobiografii, až po vážnou žurnalistiku, komiks může vyprávět jakýkoli druh příběhu, který chcete říct. V tomto intenzivním programu se seznámíte se základy komiksových příběhů, stimulace, kompozice, techniky kreslení a nástrojů. Pak vše vyzkoušíte v praxi a vytvoříte originální, plně realizované dílo komiksového umění.
IMAGE:

Všechny úrovně dovedností jsou vítány!

Marco Turini

Komiksový umělec, ilustrátor a Storyboarder pochází z města Pontadera v Itálii (provincie Pisa), ale od roku 2010 žije v České Republice. Během své kariéry spolupracoval s Marvel, DC Comics, Top Cow, Titan publishing nebo Avatar Press. Podílel se i na tvorbě několika filmů a počítačových her. Kreslí také pro značky jako je Assasin´s Creed, Dark Souls nebo Deus Ex.

Tříhodinový program zahrnuje:

  • O tvoření příběhu, prozkoumejte komiksový jazyk
  • Ruční kreslení základů
  • Digitální technika

Účastníkům budou v průběhu workshopu zodpovězeny veškeré dotazy k tématu.

Co potřebujete?

Tužku, pero (propisku), gumu (na tužku a na propisku) a papír, případně pastelky a podobně.

CENA TŘÍHODINOVÉHO PROGRAMU: 5.000 Kč

Nutná REZERVACE MÍSTA NA WORKSHOPU nejpozději do 28. července! (Počet míst na workshopu je omezen, neváhejte proto s rezervací!)

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.