UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

WHOCON Brno 2018 bude

WHOCON Brno 2018 bude
30.10.2018

Blíží se listopad. Ze všech stran zaznívají otázky, zda bude WHOCON.

Bude! I v letošním roce se v Brně setkají stovky seriálových fanoušků. Stane se tak od 23. do 25. listopadu v budově Gymnázia na třídě Kapitána Jaroše. Letos již pošesté!

I letos se můžete těšit na bohatý program, ve kterém si jistě každý najde to svoje. Ve večerních hodinách se budete opět moci podívat do prostor Hvězdárny a planetária Brno. Tentokrát vstup není pouze pro návštěvníky WHOCONu, ale i všechny ostatní, jež by program PLA.NET Brno 2018 oslovil. V letošním roce na vás čeká program jak ve 2D, tak ve 3D a zajímavá přednáška.

Další novinkou je nové rozdělení vstupenek. Letos je možné si zakoupit nejen běžné, VIP, ale i ALL13 vstupné. Každá z těchto vstupenek přináší návštěvníkům jiné benefity, jako je například vstup do hvězdárny zdarma či raut.

Mimo jiné se také můžete těšit na besedu s dabéry nebo cosplay soutěž. V prostorách herny, či všemi oblíbené čajovny si naopak můžete odpočinout a načerpat energii na další přednášku nebo workshop. Nabídka je věru rozmanitá a věříme, že si určitě vyberete.
Nechceme podávat žádné spoilery, proto uděláte nejlépe, když se na WHOCON do Brna přijedete čtvrtý víkend v listopadu podívat sami.
Těšíme se na vás.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.