UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

WARCRAFT NIGHT (předpremiéra)

WARCRAFT NIGHT (předpremiéra)
06.06.2016

Už 8.6. ve 23:00 uvedeme v kině BIO OKO v předpremiéře film ze světa Azerothu. V roce 1994 uvedla společnost Blizzard na trh jedinečnou hru, která se stala legendou. Warcraft! Příběh, kdy svět lidí a Orků sužoval svár, se dočkal několika herních pokračování, knižních vydání a deskových her.

Fanoušci této legendy, máme se na co těšit. Je tady Warcraft Night!

Abychom Vás motivovali přijít v kostýmu, tak probíhá soutěž o nejlepší kostým. Podrobnosti najdete na Facebookové události akce. 3 výherci získají dary od partnera akce JRC. A abychom měli i tzv. cenu útěchy, tak jsem se rozhodli, že prvních 50 návštěvníků v KOSTÝMU obdrží voucher na hru World of Warcraft, kterou si budete moci měsíc zahrát zdarma a to i s datadisky!

 

Všichni další se tradičně mohou těšit na plakáty s filmovým motivem, který bude rovněž čekat pro prvních 50 příchozích. A nebyli bychom to my, kdybychom neměli ještě nějaké to překvapení v rukávu, takže neotálejte a zajistěte si vstupenku na 8.6.

Není to sci-fi, ale i tak nás to baví, WARCRAFT! Vstupenky za 150 Kč v prodeji on-line zde anebo na pokladně kina BIO | OKO.

www.futuregate.cz ::: www.facebook.com/futuregatefestival

 

""Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.