UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Výstava Radka Jeronýma Meduny v Mladé Boleslavi

Výstava Radka Jeronýma Meduny v Mladé Boleslavi
22.01.2018

V obrazech Radka Jeronýma Meduny se odehrávají různé příběhy paralelních světů a mimozemských civilizací.

Neobvyklá výstava plná fantaskních světů, bytostí, mystiky a barev

  • KDE: Galerie pod Věží v Mladé Boleslavi (přímo na náměstí v centru)
  • KDY: Vernisáž 5.4.2018
  • KDY: Výstava potrvá do 29.4. 2018
  • WEB AUTORA: www.vytvarnikrjmeduna.webnode.cz

Radek Jeroným Meduna o sobě:

V ranném dětství jsem inklinoval k výtvarnému umění. Byl jsem fascinován malbou, kresbou a tvořivostí všeho druhu. Od tohoto základu se odvíjely experimenty a realizace mé dosavadní práce. Věnoval jsem se nástěným malbám, ilustračním kolážím a kresbě. Ze všech možných technik jsem pochopil, že právě olejomalba je tou cestou, která mě přináší naplnění a možnost předat poselství. Toto poselství vyjadřuji v podobě surrealistických krajin a vizionářských příběhů, které se odvíjejí od momentálního stavu  mé mysli. Oleji se na plno věnuji zhruba 16 let. Díky své technice , se můžu plně koncentrovat na své vizionářské poselství, které formou obrazu předávám.

Kde začínají a končí hranice vnímání každého z nás

Světy se různě prolínají a nabádají k zamyšlení, či meditaci, nad příběhem lidského vědomí. Na závěr do každého obrazu vkládám geometrické čáry, symboly, které jsou dalším poselstvím. Je to forma symbolismu a má svůj jasný cíl. Záměr je rozbít v každé bytosti dosavadní nastavení a přeprogramovat systém vnímání lidské mysli!Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.