UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Vyšel ebook KLETBA KRVE Martiny Hohenberger

Vyšel ebook KLETBA KRVE Martiny Hohenberger
23.12.2017

Novinka na ebookovém trhu a Vanili.cz je u toho

„Na knize jsem pracovala tři roky,“ vysvětluje autorka Martina Hohenberger, která žije v Mnichově, a jedním dechem dodává: „vymýšlela jsem náročné a zajímavé postavy, které mají své slabé stránky a vnitřní konflikty. Každá z mých postav je psychologicky důvěryhodná, jedná a mluví svým vlastním způsobem a dělá samozřejmě i chyby.“

My jen dodáváme, že se jedná o poutavý příběh v žánru Young Adult, tedy dnes velmi populární žánr. A o čem kniha je? Pojednává o mladíkovi Karlovi, jenž nikdy nepocítil strach. Po svém dědovi zdědil vášeň pro hledání pokladů a tak jedné noci vyrazí se svým mladším bratrem na nebezpečnou výpravu do znojemského podzemí.

A co myslíte, že najde ve znojemském podzemí? Okurky? Kdepak!

Tím rozpohybuje události, které navždy změní jeho život. Karla následně pronásledují zlé sny a opakující se amnézie. Po čase navštěvuje soukromou internátní školu. Společně se svými přáteli pak pátrá po zmizelých studentech, přitom zjistí pečlivě střežené tajemství školy a narazí na utajený svět, který se skrývá za diplomatickou imunitou vzdělávací organizace. Karel pomáhá chránit osazenstvo školy a dostane druhou šanci, aby napravil, co před lety způsobil. Podaří se mu vyřešit záhadu bludiště i zmizelých premiantů?

Podle ansámblu redakce Vanili.cz se jedná o zajímavou knihu, kterou by stálo za to mít ve své čtečce. Jdeme na to?

Kletba krve odkazy:
 
- - -
Připravil Michal BřezinaKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.