UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Vypusťme do světa draky: Vychází kalendář na rok 2020 plný fantasy ilustrací!

Vypusťme do světa draky: Vychází kalendář na rok 2020 plný fantasy ilustrací!
28.07.2019

Přemýšlíte, jaký kalendář si pořídíte na příští rok?

Možná je na to v polovině léta ještě brzy, ale  právě během července si můžete předobjednat ilustrovaný fantasy kalendář z dílny českých a slovenských autorů a podpořit tak jejich projekt na Startovači.Pokud máte rádi kvalitní fantasy ilustrace nebo rovnou samotné draky, jistě vás potěší zpráva, že v našich končinách vychází krásně ilustrovaný kalendář. Jde o sborník fantasy ilustrací s draky od 13 autorů z České republiky a Slovenska. První ročník tohoto projektu vyšel loni a v tuto chvíli vrcholí přípravy pokračování, jehož výrobu chtějí autoři podpořit kampaní na Startovači. Díky tomu si můžete předobjednat kousek pro sebe již nyní během července.

A jak bude kalendář vypadat? Jde o profesionálně tištěný, nástěnný kalendář formátu A3 na výšku o 14 stranách. Úvodní strana a vnitřní strany jednotlivých měsíců jsou tvořeny velkou plnobarevnou ilustrací s dračím motivem, kterou si na konci roku můžete jednoduše vystřihnout a zarámovat. Letošní novinkou je zastřešující téma celého kalendáře a to „Draci v dějinách lidstva“. Autoři právě dokončují svá díla a vy se už teď můžete těšit na spoustu skvělých nápadů z alternativní historie našeho světa od pravěku až po současnost. Jakou kvalitu ilustrací a zpracování lze očekávat můžete odhadnout podle prvního ročníku DRACI 2019

Pokud se rozhodnete podpořit, kromě samotného kalendáře si můžete vybrat i některou ze speciálních odměn. Sběratelé zde najdou oblíbené kalendáře s věnováním a podpisy autorů ilustrací, nově také praktické kapesní diáře (jak jinak než s dračí ilustrací), pohledy nebo hned celý dračí poklad.

Kalendář navrhuje a vydává Lucie „Dragarta“ Kostková. Oficiálně vychází na konci srpna a speciální odměny z kampaně budou postupně doručovány do konce října.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.