UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Vyhrajte lístky do kina IMAX na film Vetřelec: Covenant!

Vyhrajte lístky do kina IMAX na film Vetřelec: Covenant!
18.05.2017

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie.

IMAX a VANILI.cz pro vás mají vstupenky na nejnovějšího Vetřelce!

V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Snímek Vetřelec: Covenant si můžete vychutnat na maximum v multiplexech Cinema City, kině IMAX a 4DX. Více na www.cinemacity.cz!

Jak můžete vyhrát vstupenky?

  • staňte se fanouškem facebookové stránky Scifi svět Vanili.cz
  • napište nám veřejný příspěvek na Facebook, proč zrovna vy byste měli získat volnou vstupenku na nejnovějšího Vetřelce
  • vylosujeme 10 z vás, kteří získají vstupenky

Soutěžní článek pro vás připravil Honza Vavřička.
Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.