UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Vetřelec Covenant na jedné vlně s Film Legends Museem v Poděbradech

Vetřelec Covenant na jedné vlně s Film Legends Museem v Poděbradech
25.04.2017

Máte rádi scifi a fantasy filmy? Vydejte se za svými filmovými hrdiny do unikátního muzea Film Legends Muzeum v Poděbradech!

Na filmové fanoušky čeká v Poděbradech více než 640 exponátů

S jarem jako každý rok přichází otázka, jak naložit s volným časem a kam se vydat na výlet. Ideálním řešením je Film Legends Museum v Poděbradech! Máme zde pro Vás již přes 640 krásných a propracovaných exponátů z fantastických filmů, nad kterými se tají dech. Ať jste mladí nebo staří, muži či ženy, všichni si zde najdou nějakého svého hrdinu ze stříbrného plátna. Naše expozice, největší sbírka svého druhu v Evropě, vítá nové i vracející se návštěvníky. Ten detail se musí zažít!

Vetřelec v životní velikosti

Muzeum filmových legend oslavilo 25. března své první narozeniny a pro své návštěvníky přichystalo již dlouho slibovaný dárek - Vetřelce v životní velikosti. Tato mohutná dvoumetrová skulptura od renomovaného amerického studia Hollywood Collectibles Group čerstvě zaujala své místo po boku dalších legend v životní velikosti jako Predátor, Iron Man nebo Glum. Zároveň jsme se stali oficiálním partnerem nového filmu Vetřelec: Covenant, který se chystá pod taktovkou vizionářského režiséra Ridleyho Scotta vtrhnout do kin 18. května 2017. Půjde již o 6. díl kultovní hororové ságy Vetřelec. Bude to skutečně jaro ve znamení vesmírných monster, tak si je k nám přijďte zblízka prohlédnout.

Batman, Darth Vader, Lara Croft

Mezi další nově přidané velké exponáty se zařadili Batman (The Dark Knight) a Harley Quinn (Batman The Arkham Knight) a v brzké době dorazí i slavná archeoložka Lara Croft, sithský lord Darth Vader či démonický protagonista Freddy z počítačové hry Five Nights at Freddy’s. Máte se skutečně nač těšit!

7 dní v týdnu

Přišel čas výletů, a proto jsme tu sedm dní v týdnu. Nově jsme pro Vaše větší pohodlí prodloužili i otevírací dobu. V pátek a v sobotu máme otevřeno 9.00 – 19.00 a ve všechny ostatní dny 9.00-18.00 hod. Najdete nás přímo v centru Poděbrad na Jiřího náměstí. Výlet si můžete zpestřit procházkou pro krásné kolonádě či projížďkou výletní lodí Král Jiří. O víkendech navíc v Muzeu s doprovodným programem – setkáte se s oživlým Spidermanem, Sněhurkou, Karkulkou nebo dětmi milovaným Sněhulákem. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Nový ceník platný od března 2017:

PONDĚLÍ - PÁTEK, mimo státní svátky a sezónu 7. a 8. měsíc v roce 

Dospělí 190 Kč
Studenti * 160 Kč
Děti 3-15 let 130 Kč
Děti do 3 let ZDARMA
Dospělí TP, ZTP, ZTP/P, senioři 130 Kč
Doprovod pro ZTP/P 50 Kč
Děti ZTP 80 Kč
Rodinné vstupné (2+2) 590 Kč

VÍKENDY, státní svátky a sezóna 7. a 8. měsíc v roce 

Dospělí 220 Kč
Studenti * 170 Kč
Děti 3-15 let 140 Kč
Děti do 3 let ZDARMA
Dospělí TP, ZTP, ZTP/P, senioři 140 Kč
Doprovod pro ZTP/P 50 Kč
Děti ZTP 80 Kč
Rodinné vstupné (2+2) 650 Kč
Více informací naleznete na stránkách www.filmlegendsmuzeum.cz

Tento vypečený článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné erotické fotogalerie na stránce EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.