UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

VETŘELEC: COVENANT míří po všech čtyřech do českých kin

VETŘELEC: COVENANT míří po všech čtyřech do českých kin
09.05.2017

Pozvánka do kina pro všechny dobré mariňáky a mariňačky. Česká premiéra nejnovějšího Vetřelce je 18. 5. 2017.

Do našich kin brzy zamíří dlouho proklamovaný snímek Vetřelec: Covenant. Na Vanili.cz vám přinášíme několik luxusních obrázků a zároveň vás zveme na premiéru. Tak si všichni zapište na helmu toto epochálně významné datum: 18. 5. 2017

Osmnáctého vás chceme vidět všechny na značkách, připravené na jednu z největších filmových událostí tohoto roku. A kdo tam nebude je sraaaáb!

Snímek pro nás připravil věčným slizem vetřelců obalený Ripley Scott, jenž na stříbrné plátno kdysi uvrhl roztomilou kosmonautku Ridleyovou. A nejen ji, samozřejmě. Z vetřelce udělal jedno z nejnebezpečnějších monster známého vesmíru. Inu a v Covenantu (ne, to není ta blackmetalová kapela, hoši) nám OSMNÁCTÉHO dokáže, jestli tu laťku někam posunul.

A co na to sám pan Vetřelec? Prý: „Chssss chssss chsssss!

Člověk se už nemůže víc těšit! Souhlasíte s námi?

- - -
Vložil vesmírný redaktor Michal Březina.

Jeho další rozhovory, recenze a úvahy najdete na spešl stránce SCI-FI QUEST a kdyby to pořád nebylo málo, zajímavé věci najdete i v sexchci EROTOTEM.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.