UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Velký digitální třesk přinesl vznik nové scifi planety Vanili.cz

Velký digitální třesk přinesl vznik nové scifi planety Vanili.cz
17.10.2006

Dne 17.10.2006 se v elektronickém vesmíru zrodila nová planeta pro fanoušky žánru scifi a fantasy. Vznikl mezihvězdný portál Vanili.cz.

Na počátku bylo nadšení...a to trvá dodnes!

ano, jak to tak mezi hvězdami, planetami, slunci a měsíci obvykle chodí, na počátku všech nových událostí je vždy velká porce energie, nadšení a odhodlání. Ani náš portál Vanili.cz nebyl výjimkou. Dne 17. 10. 2006 se scifista Honza Vavřička rozhodl, že stvoří nový svět plný fantazie. Zaregistroval doménu Vanili.cz a pustil se do díla.

První den stvořil FTP prostor, den druhý vytvořil HTML šablony, den třetí ladil layout, ve čtvrtý den vdechl život redakčnímu systému, v den pátý mu na pomoc proti samotě seslal adresářovou strukturu a začly se dít věci! Však víte... muži a ženy, Mars a Venuše, samec a samice - ty spolu hřeší nejvíce. Nu a stránky se začaly množit, rozrůstat, větvit, bobnat a tak činí díky laskavému Vesmíru dodnes.

"Moc děkujeme všem čtenářům, čtenářkám, fanouškům, fanynkám, spisovatelům, spisovatelkám, malířům, malířkám, filmařům, organizátorům conů a dalším dobrým lidem a přejícím bytostem za podporu a pozitivní energii, která nám dává radost a hřejivý pocit, že to, co děláme, má smysl."

Redakce Vanili.cz

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.