UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Vanili.cz se stal scifi partnerem Techmania Science Center

Vanili.cz se stal scifi partnerem Techmania Science Center
20.06.2014

S radostí vám oznamujeme, že Techmania Science Center v Plzni a sci-fi portál VANILI.cz uzavřely dohodu o vzájemné podpoře a staly se partnery v oblasti vzdělávání a zábavy.

Více informací o 3D filmech, vesmíru a více zábavy pro fanoušky scifi!

Plzeňské science center Techmania je v České republice ojedinělým projektem, experimentální stanicí pro zvídavé, která představuje ideální syntézu mezi platformou neformálního vzdělávání a populární turistickou destinací. Cílem Techmanie je napomáhat veřejnosti, zejména žákům, studentům a rodinám s dětmi nacházet a rozvíjet osobní vztah k vědě a technice a v obecné rovině objevovat možnosti lidského poznání. Interaktivní expozice, laboratoře, show, workshopy či 3D/2D projekce čekají na své návštěvníky na výstavní ploše 12 500 m2.

 

Science center systematicky nabízí stálé i putovní expozice, jejichž doménou je interaktivnost. Fyzika, chemie, matematika, astronomie či biologie jsou též častými tématy populárně-vzdělávacích show či workshopů. Techmania hodlá zejména školním skupinám poskytovat prvotřídní zázemí svých špičkově vybavených školních laboratoří, dílen či kluboven.

Supermoderní 3D planetárium a projekce na kulovou plochu

""

Co je lepší než dva rozměry? Přece rozměry tři! Od 4. listopadu 2013 je v Techmanii otevřeno supermoderní 3D planetárium, první svého druhu v České republice. To vám nabízí trojrozměrné projekce na kulovou plochu a mnoho dalšího. Poznejte nejen vesmír, ale i svět moří, oceánů, hmyzu nebo třeba nanovláken, a to interaktivně!

 

V digitálním planetáriu Techmanie najdete 3D i 2D filmy, expozici Vesmír i projekční globus Science On a Sphere...

 

 

 

Díky partnerství s TECHMANIÍ budeme fanouškům fantastiky přinášet více informací o zajímavých akcích, vesmíru a nejnovějších 2D/3D filmech.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.