UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Vanili.cz je scifi partnerem Muzea Karla Zemana

Vanili.cz je scifi partnerem Muzea Karla Zemana
23.04.2014

S radostí vám oznamujeme, že MUZEUM KARLA ZEMANA a scifi portál VANILI.cz uzavřely dohodu o vzájemné podpoře a staly se partnery v oblasti rozvoje fanouškovské scifi a fantasy komunity.

Cílem partnerství je více informací a zábavy pro fanoušky scifi

Muzeum Karla Zemana prezentuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce Karla Zemana a jeho filmové triky, kterými proslavil československé scifi filmy 20. století. Výstava mapuje Zemanovu tvorbu od prvních animací a loutkových filmů ve 40. letech 20. století až po díla z jeho posledního tvůrčího období.

 

Podstatná část expozice je pak věnována jeho nejzásadnějším filmům – Cestě do pravěku, Vynálezu zkázy a Baronu Prášilovi. Muzeum je unikátní svým hravým pojetím – nabízí vám možnost se zapojit a vyzkoušet si na vlastních fotoaparátech a videokamerách trikové postupy, které Karel Zeman ve svých filmech používal.

 

Díky partnerství s Muzeem Karla Zemana budeme fanouškům fantastiky přinášet více informací o zajímavých akcích a obohatíme naši literární soutěž o nové ceny.

 

 

Vanili.cz je scifi partnerem Muzea Karla ZemanaKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.