UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

V rámci Eroticonu 2015 bylo pokřtěno nové logo magazínu Vanili.cz

V rámci Eroticonu 2015 bylo pokřtěno nové logo magazínu Vanili.cz
06.10.2015

Nové logo SFF portálu Vanili.cz vytvořil talentovaný výtvarník Petr Šrédl

V rámci Eroticonu 2015 bylo pokřtěno nové logo magazínu VANILI.cz, které vytvořil výtvarník Petr Šrédl. Tento talentovaný malíř a grafik se zaměřuje na tvorbu scifi a fantasy obrazů, portrétů, ilustrací, karikatur a log. Petrovy obrazy jsou zastoupeny v Galerii Nemesis Praha, která jako jediná sdružuje nejlepší české a slovenské scifi a fantasy autory. Obrazy Petra Šrédla také můžete vidět v časopise XB1 nebo ve sbírce scifi povídek Vostrá pohoda.

Petr Šrédl je držitelem více cen a ocenění za svou malířskou tvorbu, například získal 1. místo v kategorii kresba na Artfestu 2014 v Českých Budějovicích, dále je držitelem ceny starosty města Zillisheim 2014 Salon International de la Peinture ve Francii, dále získal v roce 2012 - Čestnou cena za kresbu, Salon International des Createurs du Siecle, La Ravoire, Chambery ve Francii, v roce 2012 také obdržel hlavní cenu pro nejlepšího umělce, Salon International de la Peinture, Zillisheim ve Francii.

Logo se povedlo a moc za něj Petrovi děkujeme! Naše díky patří také spisovatelce Kristině Haidingerové a tanečnici Darině Darinnelis za hezké pokřtění loga!

Honza Vavřička, šéfredaktor Vanili.czKam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.