UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

V Nakladatelství Epocha právě vyšel fantasy román INFERIUM

V Nakladatelství Epocha právě vyšel fantasy román INFERIUM
22.03.2019

Na počátku vzniku Inferia stála povídka O lidském dobytku publikovaná v antologii Ve stínu Říše (2017).

Na počátku vzniku Inferia stála povídka O lidském dobytku publikovaná v antologii Ve stínu Říše (2017). S odstupem času se však Roman Bureš nespokojil pouze s krátkým útvarem a přetavil jej v dokonalou podobu pekla, kde si pekelníci spokojeně a nerušeně žijí. Ale to jen do doby, než se pekelná brána otevře. A jako na potvoru zrovna pod nohama zaskočených nacistů uprostřed koncentračního tábora. Zásadní bitva mezi satanovou legií a Waffen-SS na sebe nenechá dlouho čekat.

Existuje peklo? Co se v něm s hříšníky vlastně děje a za jak velká či malá provinění se tam dostanete? A odkud se v Inferiu bere ten dobytek, který rodí země, dobytek, ze kterého démoni podle chuti odkrajují kusy masa, a to znovu dorůstá, dobytek, který jen bučí a bez odpočinku vykonává tvrdou práci? Pekelná říše Inferium je svébytný svět s vlastní historií a společenským systémem a samotní démoni vůbec netuší, že jejich dobytek jsou nějací hříšníci. Když k nim však ze zemského povrchu pronikne poněkud jiný dobytek, co je pořádně vyzbrojený a chce rozvrátit veškerý řád, musejí démoni nové realitě čelit. Napínavý akční román o střetu dvou civilizací, z nichž každá má úplně jiný pohled na svět.

V Nakladatelství Epocha právě vychází 1. vydání Inferia Romana Bureše a čtenáři si ho mohou pořídit s 25% slevou na e-shopu Nakladatelství Epocha. E-kniha bude k dispozici v nejbližších dnech.

E-shop: http://epocha.cz/detailknihy.php?id=940

Informace o knize

Titul: Inferium
Autor: Roman Bureš
Ilustrace na obálce: Žaneta Kortusová
Grafická úprava obálky: Lukáš Tuma
Formát: brožovaná, 110 x 180 mm
1. vydání
408 stran
Cena: 299 Kč
Nakladatel: Nakladatelství Epocha
ISBN: 978-80-7557-174-8Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.