UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

V Muzeu Karla Zemana fotí Vánoce robot!

V Muzeu Karla Zemana fotí Vánoce robot!
08.12.2017

Během tohoto víkendu, 9. a 10. prosince, se v Muzeu Karla Zemana opět spojí jedinečné světy filmové fantazie geniálního režiséra Karla Zemana s dobrodružnou a stylovou náladou moderního steampunku.

Již podruhé se návštěvníci muzea budou moct nechat vyfotografovat unikátním kovovým fotografem z mosazi a mědi.

Přes dva metry vysoký kovový fotograf jakoby vyšel z rekvizitářské dílny Karla Zemana nebo J. P. Jeuneta a M. Cara. Roboshot, jak ho nazývají jeho tvůrci, je tak jedinečný, že je chráněný mezinárodní ochrannou známkou pro duševní vlastnictví.

Každý návštěvník muzea si může zvolit z několika zábavných pozadí, třeba z filmů Vynález zkázy nebo Baron Prášil, a nechat se vyfotografovat se speciálními na zakázku vyráběnými steampunkovými doplňky. Robot pak přímo na místě fotografii vyvolá v profesionální kvalitě.

Roboshot nejen že fotí: mnohé jistě překvapí i doprovodnými zvukovými efekty a ucházející parou z uší, ale také propracovanými detaily uvnitř jeho těla.

Foto robot je součástí pravidelného vánočního programu v Muzeu Karla Zemana. Setkání s ním tak lze spojit třeba  s návštěvou kreativních výtvarných dílen, speciálních workshopů animace nebo s prohlídkou expozice muzea. Termíny a informace o konkrétních akcích v muzeu najdete na www.muzeumkarlazemana.cz nebo na muzejním facebooku.

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navštívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.