UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

V České republice vypukla zombie apokalypsa!

V České republice vypukla zombie apokalypsa!
30.08.2017

Hordy právě přicházejí! V České republice vypukla zombie apokalypsa. Pravá nefalšovaná zombie apokalypsa. Přišla jako blesk z čistého nebe a uvrhla celý svět do zmatku a beznaděje.

Svoji zombie apokalypsu má už leckdo. Američané, Britové, Němci, Francouzi, Číňané a dokonce i Korejci. Tak proč bychom ji konečně neměli i my, Češi.

Jan Pavlas chystá Zombie apokalypsu po česku

Co můžete čekat?

Dynamický děj plný překvapivých zvratů. Spoustu akce, napětí a černého humoru. Hektolitry krve a vyhřezlých vnitřností. Retardované kanibaly. Hordy nakažených rozsévající šílenství a zmar. Ale také nezlomné a odhodlané hrdiny. Lásku a naději, kterou nezardousí ani ty nejhnilobnější spáry smrti. 

Převážná část příběhu se odehrává na Hořovicku a v okolí Plzně. To však nevylučuje překvapivý závěr. Čtenář si bude muset sám odpovědět na otázku, zda jsou horší ti živí nebo ti mrtví.

Zombie apokalypsa… to se musí každý spoléhat především sám na sebe. Autor se tudíž rozhodl, že se poprvé ponoří do zatuchlých vod crowdfundingu.

Podpořte kampaň na vznik knihy HORDY

Co autor nabízí?

300 stran zábavy, humoru a morbidity. První ryze český zombie masakr. Trička s nejlepší dostupnou kvalitou potisku, který bude jedinečný svým zpracováním a přežije i zombie apokalypsu. Plakáty s ilustrací od D. Gorecrafta.

Kompletní obálka knihy 

Hororový román Hordy je splněným snem Jana Pavlase. Snem, který se díky stovkám hodin práce podařilo tento rok uskutečnit. Přesně tak.

Kniha již byla dokončena.

Zbývá poslední krok. Tím je vypuštění „hord“ do světa. Přáním autora je dát románu Hordy podobu profesionálně zpracované knihy.

Autor Jan Pavlas neváhal investovat nemalou finanční částku do profesionálně zpracované obálky, korektury textu a sazby. Čtenáři se tak dostane do rukou plnohodnotná kniha.

Autor pevně věří, že crowdfunding je pro Hordy správnou cestou. A to především proto, že kniha tak, provedením i obsahem, zůstane plně v režii autora a vyjde v takové podobě, která naplní jeho očekávání. Jelikož jde o sen, který se stává skutečností, mělo by tomu tak být.

O autorovi

Jan Pavlas je autorem Chilli kuchařky pro labužníky, která vyšla v roce 2015 u Nakladatelství DONA s. r. o. Současně píše texty pro metalové skupiny Cult of Fire a Death Karma. Vedle psaní se rád věnuje cestování, vaření, poslechu hudby, okultismu a herpetologii. Všechno dělá s nadšením a snaží se dosahovat svých cílů. Hororový román Hordy je jeho prvotinou. V této knize vzdává autor poctu klasikům žánru, šokuje, provokuje a nastavuje zrcadlo živým i mrtvým.

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.