UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

V Americe vzniká horor podle scénáře dívky z Plzně

V Americe vzniká horor podle scénáře dívky z Plzně
27.08.2019

Alex Gomez si vybral krátkometrážní scénář začínající scenáristky Aleny Čadové Knock, Knock, aby podle něj natočil groteskní horor.

Natáčení v Miami bylo dokončeno v květnu letošního roku. Pro finální zpracování je potřeba posledních 4.500 dolarů.

Alena Čadováboduje už nějaký ten rok se svými scénáři na filmových festivalech a nyní si její práce konečně všiml i nějaký režisér. Krátkometrážní groteskní horor o funebrákovi, jenž zažije jednu velmi neklidnou noční směnu, se natáčel ve skutečném pohřebním ústavu. Hlavní role se zhostil americký herec Joshua Ritter a v roli vedlejší se představí Fedor Steer. Ten je divákům znám především jako William Hill alias Vysoký muž v klobouku ze seriálu The Haunting of Hill House. Natáčení nízkorozpočtového hororu zatím spolklo 10.000 dolarů. Pro finální postprodukci je potřeba v kampani vybrat posledních 4.500 dolarů. Vyjádřit podporu filmu mohou fanoušci hororového žánru zde: https://www.gofundme.com/f/KnockKnockShortHorrorSuspenseFilmCrowdFundingLink

Čadovánapsala Knock, Knock už v roce 2015 a mezitím za scénář získala několik ocenění. Nemaje kontakty ve filmovém světě, ani vystudovanou filmovou školu, věnovala  se dál v tichosti svému psaní a na svůj první film si hezky počkala. Gomez její práce nalezl na Inktip.com, webu určeném pro publikování scénářů. "Jde o snovou spolupráci s neuvěřitelně talentovanými lidmi. Gomez mne poprvé kontaktoval v říjnu 2018. Kdyby mi tehdy někdo řekl, že díky němu dojde Knock, Knock filmového zpracování, navíc s tak hvězdným obsazením, nevěřila bych mu ani za mák".

Kampaň na podporu filmu poběží do 5.října 2019.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.