UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Užijte si romantický pobyt ve Sportpenzionu POHODA

Užijte si romantický pobyt ve Sportpenzionu POHODA
18.10.2016

Hledáte pohodový hotel či penzion, kde byste chtěli se svým partnerem prožít krásné a nerušené romantické chvíle? Rezervujte si romantický balíček ve Sportpenzionu POHODA v Letkově u Plzně. Vyzkoušeli jsme za vás a jednoznačně doporučujeme.

Vyzkoušeli jsme RELAXAČNÍ POBYT na 1 noc pro 2 osoby

Tento romantický relaxační balíček zahrnuje:

  • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (dvoupatrové apartmá bylo úžasné, doporučujeme)
  • snídaně formou bufetu (ochutnali jsme úžasná míchaná vajíčka s cibulkou, šunku, čerstvé pečivo, kávu, horkou čokoládu, bábovku. Vše bylo naprosto v pořádku.)
  • večeře o 3 chodech - předkrm, výběr ze 3 hlavních jídel, dezert (poznámka redakce: U romantické večeře jsme strávili krásných 70 minut. Vychutnali jsme si bruschettu s houbami, steak s hranolky a teplý čokoládový dortík se zmrzlinou a šlehačkou. Bylo to super! )
  • lahev domácího vína (dostali jsme lahev bílého vína - výborné rulandské šedé)
  • soukromý pronájem wellness - vířivka, na 1 hodinu (nerušená relaxace při svíčkách neměla chybu!)
  • volný vstup do fitness (nevyužili jsme)
  • zdarma internet (wifi sviští na 100 % v pohodě)
  • Cena balíčku pro 2 osoby je 2 390 Kč. Možnost dokoupení další noci se snídaní za 1 090 Kč/pokoj.

Naše celkové hodnocení: *****

Slovní hodnocení: za příznivou cenu získáte komfortní služby v krásném, čistém a nekuřáckém Sportpenzionu Pohoda. Relaxační pobyt si ještě více užijí ti z vás, kteří fandí sportu. Jednoznačně doporučujeme zamilovaným párům, manželům a partnerům.

O Sportpenzionu Pohoda

Sportpenzion Pohoda Letkov je nekuřácké moderní ubytovací a sportovní centrum, fungující od roku 2008. Celý areál nabízí sportovní aktivity různých druhů – tenis, fotbal, plážový vojebal, fitness, indoor cycling atd. Kromě toho provozuje i wellness centrum, vybavené saunou, párou, vířivkou i rehabilitací. Areál je vhodný pro pořádání společenských akcí, setkání, školení, svatebních hostin nebo rodinných oslav.

Kontakty

Mobil: +420 773 140 012
Tel.: +420 377 454 320
Fax: +420 377 454 335
Skype: Sportpenzion Pohoda
E-mail: recepce@sportpenzionpohoda.cz

Web: www.sportpenzionpohoda.cz

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.