UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Užijte si luxusní vířivku ve vesmíru!

Užijte si luxusní vířivku ve vesmíru!
09.09.2015

Potvrzujeme, že nerušená relaxace mezi planetami nemá chybu!

Přemýšlíte, kam vyrazit na výlet? Máme pro vás zajímavý tip! Hledáte privátní wellness centrum, kde si perfektně odpočinete a plně se oddáte naprosto nerušené relaxaci? Doporučujeme vám navštívit pražské wellness centrum Ďáblice. Toto luxusní wellness centrum vám nabízí možnost privátního odpočinku ve třech různých pokojích: Vodní svět medúzy (kapacita 6 lidí, 34 m2), Zelený svět Vodopády (kapacita 5 lidí, 30m2) a Vesmír (kapacita 5 lidí, 30m2).

Vyzkoušeli jsme luxusní relaxaci ve vesmíru

Nejen příznivci science fiction ocení, že relaxační pokoj č.3 je situován do hlubokého vesmíru s mnoha měsíci a mlhovinami. Originální design navozuje velice příjemnou a relaxační atmosféru v privátní vířivce a sauně, podtrženou trochou smyslnosti. Tematická malba celého pokoje, je v provedení 3D, podsvícená UV světlem a zaručuje nevšední zážitek.

Odpočinek ve vesmírné vířivce vám dodá novou energii

Potvrzujeme, že nerušený pobyt ve vesmírné vířivce a ve voňavé parní sauně nemá chybu! Vše jsme vyzkoušeli 9.9.2015 a byli jsme nadšení. Obsluha na recepci byla příjemná a usměvavá. Vesmírná vířivka byla krásná, čistá, magicky podmanivá. Parní sauna byla voňavá a úžasně očistná. Celý relaxační pokoj byl prostě perfektní. Pokud si chcete i vy odpočinout a přenést své vědomí a duši alespoň na pár hodin mimo uspěchanou realitu, doporučujeme vám vesmírnou pohodu v pokoji č.3 Vesmír ve wellness cetru Ďáblice v Praze.

Důraz na soukromí a pohodlí

Wellness pokoj Vesmír obsahuje:

 • hydromasážní vanu Whirlpool (jakuzy 2,2 x 2,2m)
 • parní saunu (turecká sauna)
 • odpočívací zázemí s lehátky
 • Smart TV (plný zábavy a relaxační hudby)
 • Wi-Fi free
 • ochlazovací sprchu,
 • WC
 • objednávkový tablet + diskrétní bezkontaktní výdejní box (naší prioritou je, aby jste nebyli ničím rušeni při Vaší relaxaci a odpočinku a dodrželi pitný režim..).
 • O intimní osvětlení se stará soustava led světel, které si můžete sami nastavit tak jak je vám příjemné.

Vyzkoušeli jsme vše z výše uvedeného a návštěvu wellnes centra Ďáblice 100% doporučujeme. Chcete zažít pohodu a originání relax ve vesmíru? Rezervujte se telefonicky na čísle 777 200 031!

VIDEO


Kontakty na NONSTOP wellness centrum:

Wellness Ďáblice
Bínova 532/8
Praha 8, Ďáblice
www.wellness-dablice.cz

Rezervace možné vyřídit nejpozději hodinu předrezervovaným časem a to v době 9.00 - 21.00.

Rezervace privátního prostoru v době od 22.00 do 09:00 je možné objednat nejpozději do 21.00.

Telefonní kontakt: +420 777 200 031

 • Email: info@wellness-dablice.cz ; recepce@wellness-dablice.cz
 • FACEBOOK

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.