UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Už máte doma velkolepý scifi trhák Areston?

Už máte doma velkolepý scifi trhák Areston?
23.05.2017

Spisovatel Josef Pecinovský vydal další lahůdku: Areston - velkolepý sci-fi thriller z drsného vesmírného vězení!

Poslali ho sem zemřít… Přežil, aby odhalil jejich tajemství.

Trilogie Areston (Areston, 2016, Útěk z Arestonu, 2017, Vládce Arestonu, 2017) přináší příběh Sršně, který je na začátku eskortován coby vězeň na Areston – tajemnou kouli, plující vesmírem, která slouží jako nejdrsnější vězení sluneční soustavy. Hlavní hrdina se musí nejprve poprat s tvrdými podmínkami a vydobýt si své místo ve společnosti ostatních muklů, ale velmi brzy začne poodhalovat i roušku tajemství, která celý Areston obestírá. Jak a proč vznikl? Vychutnejte si napínavý příběh plný zvratů, intrik a akce z pera legendy české fantastiky Josefa Pecinovského!

Trilogie: Areston / Útěk z Arestonu / Vládce Arestonu

Autor: Josef Pecinovský
Obálky: Žaneta Kortusová
Formát: měkká vazba, 115x180
Vydání: první
Počet stran: 336 / 360 / 368
Cena: 289 / 299 / 299 Kč (při objednání na www.epocha.cz 217 / 224 / 224 Kč)
Nakladatel: Nakladatelství Epocha
Edice: Edice Pevnost (100. / 104. / 105. svazek)
ISBN: 978-80-7557-012-3 / 978-80-7557-050-5 / 978-80-7557-054-3

Ukázky z knih

Areston:

 

Útěk z Arestonu:

 

Vládce Arestonu:

 

E-booky

O Edici Pevnost

V Edici Pevnost vycházejí kvalitní díla klasiků, současných hvězd i mladých talentů české fantastiky. Žánrový záběr, který se opírá o fantasy, scifi a horor (ať už v čisté podobě, nebo v nejrůznějších kombinacích), různé formy (povídky, novely, romány) a pestrý výběr originálních námětů zaručuje, že si vybere opravdu každý čtenář.

O Nakladatelství Epocha

Nakladatelství Epocha se zaměřuje především na literaturu faktu a historii, velký prostor je však věnován i beletrii a titulům v žánrech fantasy, sci-fi a horor. V historicky laděných edicích dominují Polozapomenuté války, Magnetka a Traumata války, v literatuře faktu pak Victima, odborné tituly přináší edice Erudica. Více informací se dozvíte na www.epocha.cz či http://www.facebook.com/nakladatelstvi.epocha. Většina produkce Nakladatelství Epocha je dostupná rovněž ve formě e-knih.

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.