UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Úvěr pro živnostníky: Získejte potřebné finance pro své podnikání

Úvěr pro živnostníky: Získejte potřebné finance pro své podnikání
21.11.2021

Důvodů, proč se rozhodnout pro úvěr, může být celá řada. Jestliže aktuálně potřebujete finance, využijte služeb nebankovní společnosti. Nabízí totiž skvělé podmínky, přičemž peníze získáte rychle a znáte jasné podmínky při uzavírání smlouvy.

Začátek, či investice?

Podnikání rozhodně není hračka, a to ať už patříte mezi začínající podnikatele, anebo máte rozvinutou firmu. Dlouhodobý podnikatelský úvěr je skvělým způsobem, jak získat potřebné finance. Ty vám mohou pomoci s optimálním provozem vaší firmy, či případně poslouží jako finanční prostředky ke splacení dluhů spojených s podnikáním.

Úvěr pro živnostníky a firmy nabízí řadu výhod, díky kterým je tím pravým, co vám pomůže z obtížné situace. Půjčit si můžete od 50 000 Kč až do 50 000 000 Kč dle svých potřeb a preferencí.

Rychlé vyřízení

Při řešení úvěru je tím nejdůležitějším faktorem mnohdy čas, jelikož peníze v náročné situaci potřebujete ihned. O úvěr můžete snadno požádat online. Stačí zaslat nezávazný formulář z pohodlí domova. Následně se vám potom ozve finanční specialista, se kterým se můžete poradit, a je připravený řešit různé formality případné smlouvy. Na vás už tak pouze je smlouvu podepsat. Peníze poté můžete očekávat již do druhého dne, převod na váš účet totiž proběhne nejpozději do 24 hodin od podepsání smlouvy.

Individuální smlouva

Velmi důležité je mít možnost přizpůsobit si kritéria úvěru dle svých potřeb. Vzhledem k tomu společnost nabízí velmi individuální přístup, který je klíčový. Na všech parametrech se společně domluvíte, aby byly nastaveny k vaší spokojenosti. Výši splátek si můžete libovolně určit dle svých finančních možností. Zároveň není třeba, abyste dokládali svou platební historii. Praktickou součástí úvěrové smlouvy je možnost předčasného splacení úvěru, a to kdykoliv a bez udání důvodu.

Jedná se o bezúčelový úvěr, můžete ho tak využít na cokoliv. Ať už se jedná o nákup nových strojů, vybavení do kanceláře či jiných produktů. V případě, že vám nějaké finance zbudou, můžete je libovolně využít. Třeba k tomu, abyste si udělali radost. Při nakupování se vám budou rozhodně hodit slevy a slevové kódy, díky kterým můžete ušetřit a využít tak finance na více věcí.

Podmínky úvěru

Hlavní podmínkou pro uzavření úvěrové smlouvy je ručení nemovitostí v osobním vlastnictví jako je byt, dům, pozemek a další. Případně lze ručit také nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby. Úvěry jsou vždy poskytovány s pevnou úrokovou sazbou, ta se pohybuje od 6 % p.a., je však závislá také na bonitě klienta a typu a hodnotě zajištění. Vzhledem k tomu je tak stanovena individuálně. Úvěr je však určet pro každého – začínající i pokročilé podnikatele.

Nebudete tak svazování přísnými pravidly a neztratíte tak svou volnost. Nečekají vás žádné nevýhodné podmínky, které by vám úvěr komplikovali. Záleží tak už pouze na vás, zda se rozhodnete peníze investovat do firmy jako takové, anebo si díky nim zařídíte třeba novou domácí kancelář.

Transparentnost

Při sjednání úvěru byste vždy měli být pozorní a nemyslet pouze krátkodobě. Pokud se pro tuto možnost nakonec rozhodnete, nebankovní společnost vám nabízí skvělé podmínky. Všechny podmínky spojené s podnikatelským úvěrem najdete přehledně sepsány v obchodních podmínkách a můžete se s nimi seznámit předem i při podpisu smlouvy. Dostupná je také konzultace s finančním poradcem, který vám pomůže najít to pravé řešení, s kterým vyřešíte svou náročnou finanční situaci.

Dlouhodobý úvěr pro podnikatele či firmy nabízí různé využití a poslouží tak jako praktická pomoc pro rozvoj váš i firmy. Důležité náležitosti si individuálně přizpůsobíte tak, abyste získali co nejvýhodnější půjčku.

Zdroj obrázku: wutzkohphoto / Shutterstock.comKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.