UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Vzniká netradiční český horror ÚSVIT

Vzniká netradiční český horror ÚSVIT
28.08.2019

ÚSVIT nabídne nejenom kouzla a příšery, nýbrž i popkulturní reference a nečekané zvraty.

Celovečerní snímek ÚSVIT je režijním debutem bratrů Jindřicha Vrágy a Miroslava Vrágy, kteří jsou i jeho tvůrci.

Na české poměry nejen vizuálně netradiční horror s prvky komedie a akce říznutý soundtrackem ve kterém nechybí často překvapivě zvolené české skladby.
Vycházíme z klasických českých pohádkových a mýtických bytostí ovšem v horrorovém a moderním pojetí.

Mezi inspirace Bratrů Jindřicha a Miroslava Vrágy patří Evil dead (původní trilogie), Die Hard. Deadpool, Kick-Ass, Cabin in the woods a Hellboy.

Cílem tohoto bratrského dua je vnést do české kinematografie svěží vítr.

Mysleli jste si, že jeho příběh znáte. Jeníček však ze svého střetu s ježibabou nevyšel beze šrámu, jak vás přesvědčují pohádkáři. Zatímco svým dětem čtete lži o šťastném životě až do smrti, Jeníček přišel o sestru, ztratil oko a skončil za mřížemi v centrále organizace Úsvit. Ta má za úkol kouzelné bytosti lovit, někteří její členové jsou ale paradoxně krutější a nebezpečnější, než samotní vodníci nebo klekánice.

ÚSVIT nabídne nejenom kouzla a příšery, nýbrž i popkulturní reference a nečekané zvraty. Těšit se můžete na zvrácený humor a akci, ke které často hraje překvapivě zvolená česká hudba. Mrtví se probudí znovu k životu a oko ukáže cestu namísto kompasu. Pohádky se zkrátka vrací ke svým zpola zapomenutým kořenům, z nichž by i otrlým bratrům Grimmovým běhal mráz po zádech.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.