UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Úspěšné masky z dílny FX Creator zaplnily celý Los Angeles

Úspěšné masky z dílny FX Creator zaplnily celý Los Angeles
01.11.2017

Plakáty, letáky a časopisy s maskou z dílny FX Creator pod vedením Vlada Taupeshe, pod kterou se skrýval Josef Rarach, zaplnily celý Los Angeles. FOTOGALERIE!

"Velice přátelskou atmosférou nás uvítala tradeshow "son of Monsterpalooza" v Burbanku, California, kde jsme pracovali na pódiu/stendu naší značky a představovali a používali produkty značky PPI. Plakáty, letáky a časopisy s maskou z dílny FX Creator pod vedením Vlada Taupeshe, a pod kterou se skrýval Josef Rarach, zaplnily celý Los Angeles. Na každém kroku jsme se zastavovali a rozdávali autogramy na programech festivalu s naší prací na titulce. Velice příjemná a inspirativní atmosféra, a jako třešnička na dortu povídani s Gregem Cannomem o novinkách ve světě filmového líčení, a samozřejmě došlo i na báchorky z natáčení. Nechyběl tu ani Steve Wang, Bart J Mixon, a samozřejmě i Matt Winston, syn a nástupce Stana Winstona, a mnoho mnoho dalších talentovaných lidí." Josef Rarach

Zajímavé odkazy

Děkuji za pěkný článek a za fotografie, které nám poskytl Josef Rarach.

Honza Vavřička

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné erotické fotogalerie v sekci EroTotem.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.