UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Startuje literární soutěž Uchovej mou duši

Startuje literární soutěž Uchovej mou duši
26.10.2017

Magazín plný fantazie Vanili.cz pořádá literární soutěž pro své fanoušky, s názvem Uchovej mou duši

Váš oblíbený e-magazín Vanili.cz, respektive jeho redaktoři: Jan Vavřička, Michal Březina, Ivo Fencl a Kristina Haidingerová připravují E-book se svými povídkami. K tomu ale vyzývají fanoušky portálu Vanili.cz, aby se zapojili do literární soutěže. Čtyři z vás, které vybereme, budou mít svou povídku v téže knize a Michal s tím úplně největším borcem/vítězem udělá rozhovor do oblíbené rubriky Sci-fi Quest.

Takže souhrnem. Vanili.cz vyhlašuje soutěž o sci-fi/fantasy/hororovou povídku do společné knihy. Volně na téma: Uchovej mou duši. Je na každém, jak se s tím popere.

Nyní několik gentlemanských pravidel:

1. Soutěžící musí být fanouškem facebookové stránky Scifi svět Vanili.cz. A běda, jak se po soutěži odlajkne!

2. Jeho dílo nesmí být zároveň dílem umístěným v jiné současně probíhající soutěži či vydávané antologii.

3. Délka textu: max. limit 40 tis. znaků vč. mezer. Žánr sci-fi, fantasy nebo horor včetně jejich subžánrů. Dívčí román z okolí Bodensee, kuchařku nebo třeba odborný text pro žáky dvouletého učiliště nebereme.

4. Porotci si vyhrazují právo jakékoliv dílo ze soutěže vyloučit bez vysvětlování důvodů. Celkem vyberou čtyři díla do společné E-knihy, z toho jedno dílo společně označí jako za nejlepší.

6. Posílejte texty pouze v češtině, v hmongštině ani sanskrtu bohužel nečteme úplně plynule. Posílejte pouze v elektronické podobě, bez ilustrací či jiných vnořených objektů, úprav, apod. nejlépe jako přílohu dokument Word. Obrázek naskenované povídky neposílejte, neposílejte ani žádné úplatky, nechceme se hádat, kdo z nás dostane víc.

7. Nejzazší termín odevzdání je 30. 12. 2017.

8. Dbejte nejen na dobrý příběh, ale i na svou ekvilibristiku.
9. E-Kniha bude volně ke stažení zdarma, neplyne z ní žádný zisk, nikomu z autorů, ani zadavateli soutěže i výrobci knihy. Výroba knihy jde na náklady Vanili.cz
10. (nové pravidlo) Název vaší povídky nemůže být Uchovej mou duši - jelikož už je použitý, tak aby se nám to neduplikovalo :) Díky.

Další informace:

Šéfredaktor Jan Vavřička, nebude jako jediný v porotě. Na jeho email lze tedy posílat své texty s kontaktem na sebe, celým svým jménem, případně seriozní zmínkou o věku.  Jan potom anonymně rozdá povídky porotcům.

S informací o sobě dodejte čestné prohlášení, že se jedná pouze o vaše autorské, dosud nikde nepublikované, dílo. Zkrátka, že vás nikdo nenutil, ani že to za vás po večerech nepsala babí s dědou. Dále přiložte souhlas, že můžeme váš text v případě umístění v E-Knize zveřejnit, případně s ním dál nakládat dle potřeb portálu Vanili.cz.

O vydání a distribuci E-knihy se postará náš skvělý mediální partner, nakladatelství Martin Koláček E-knihy jedou.

E-mail, kam posílat své pouze jedno dílo: galerie@vanili.cz

Vítězové budou potom požádáni o fotografii svého obličeje a několik vět do medailonku. Info k této záležitosti pošleme diskrétně meilem, až to bude aktuální.

Hodně štěstí a nadšení přeje tým Vanili.cz

- - -
Připravil pán Sci-fi Questu, Michal BřezinaKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.