UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Prožijte týdenní cestu do pravěku s Muzeem Karla Zemana

Prožijte týdenní cestu do pravěku s Muzeem Karla Zemana
01.05.2014

V červenci a srpnu pořádá Muzeum Karla Zemana příměstské tábory pro malé filmaře a dobrodruhy od 7 do 15 let!

Muzeum Karla Zemana připravilo sérii exkluzivních filmových příměstských táborů. Děti během týdenního komponovaného programu zažijí spoustu her a zábavy inspirované filmovou tématikou a fantazií Karla Zemana, proniknou do tajů animace a filmového triku. Ústřední linkou celého tábora je výroba filmu inspirovaného Cestou do pravěku, za pomocí tradičních filmových triků, animace i moderních technologií.

Staňte se mladým filmařem!

Mladí filmaři ale zdaleka nebudou od rána do odpoledne zavření u animačního stolu. Celodenní programy zahrnují i návštěvu filmových ateliérů na Barrandově, plavby stylovou elektrolodí po Čertovce či výpravu na naleziště trilobitů. Tábor je určen pro děti od 7 do 15 let. Program začíná vždy v pondělí a trvá do pátku. Příměstský tábor je vedený zkušenými lektory, zahrnuje kromě aktivního programu i kvalitní stravu a pitný režim.

Termíny:

  • první turnus: 21. 7. – 25. 7. 2014
  • druhý turnus 28. 7. – 1. 8. 2014
  • třetí turnus 4. 8. – 8. 8. 2014
  • vždy od 8.00 do 17.30

Program:

Dopoledne věnujeme poznávání tajů filmového triku a animované tvorby. Provedeme malé filmaře procesem přípravy filmu od námětu, obrazového scénáře, výroby loutek, samotné natáčení až po postprodukci. Vybrané filmové postupy budeme zkoumat jak v expozici Muzea Karla Zemana tak přímo prostřednictvím Zemanových filmů a vše zúročíme při přípravě vlastního filmu. V odpolední části programu se budeme vydávat i mimo muzeum, tak aby filmové poznávání bylo kombinováno i s pobytem na čerstvém vzduchu a pohybem a zároveň aby zážitky byly, co nejpestřejší. Každý den opět končíme kreativními aktivitami v prostorách Saského dvora. Počet dětí je limitován tak abychom mohli nabídnout individuální přístup všem účastníkům příměstského tábora.

Cena tábora

  • 3650 Kč za jednoho účastníka.
  • Při účasti 2 a více sourozenců 3350.- Kč.
  • Získejte týden ve světě fantazie karla Zemana o 20 % výhodněji! Při objednání do konce května platí zvýhodněná cena 2950 Kč!

Na tuto akci je povinná rezervace na telefonu 724 341 091 nebo e-mailem na info@muzeumkarlazemana.cz. Rezervace bude platná až po uhrazení částky.

Vanili.cz je scifi partnerem Muzea Karla ZemanaKam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.