UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Turnaj Galaktické Rovnováhy–320. ročník

Turnaj Galaktické Rovnováhy–320. ročník
13.01.2019

Satirická komedie pro mládež a dospělé – pohled na lidstvo očima mimozemšťana.

A o čem to bude?
Mohou naše pozemské skutky ovlivňovat mimozemšťané? Nesmysl... I když, pokud se kolem sebe rozhlédneme, kdo ví? Třeba s námi hrají podivnou reality show...
Svět málem vyhubila infekce viru KB-21. Jen v několika internátních školách přežívají skupiny dětí. Mohou za infekci mimozemšťané? Co se vysílá v televizi? Proč jsou informace tabu? Opravdu dospělí lžou? A kdo jsou vlastně Quagové?

Kdo je Petr Heteša?

Architekt a spisovatel, autor mnoha sci-fi povídek i delších útvarů, nositel řady literárních cen, který bude též přítomen.
Démoni jsou věční, Fatal Virtual, Infico, Láska až za hrob, Morphin Red, Mrtvá zóna, Nevermore Baltiomore, Nezkoušej na mě zapomenout, Obrysy a stíny, Probuzené peklo, Propadlíci, Ruská ruleta, Šedozelené stíny Ley Linseyové, Sex, drogy a cyb’n’roll, Sítě, kanály a stoky, Spousta času na smrt, Stavy nestavy, bytosti nebytosti, Tekuté krystaly,
Těšíme se na vás!, Vetřelci z Minecraftu.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.