UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Trash Town má za sebou jedno z nejnáročnějších natáčení

Trash Town má za sebou jedno z nejnáročnějších natáčení
26.02.2019

Na bitevní scéně se podílel kaskadérský tým Invictum z Plzně.

V pátek a v sobotu 22. - 23. února 2019 se na Šlovickém vrchu nedaleko Dobřan, odehrála jedna z nejnáročnějších scén pro studentský post-apokalyptický film Trash Town, který vzniká pod záštitou Multilabu na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni.

„Měl jsem z toho opravdu strach, protože jsem se bál, že to bude nad moje síly, ale nakonec jsme natáčení zdařile zvládli.“ uznal režisér filmu Leoš Kastner, který si na scénu pozval kaskadérský a šermířský tým Invictum pod vedením Vojtěcha Vrobela. Na Šlovičák nezavítali jen plzeňští kaskadéři, ale i jejich kolegové a kamarádi z Kolína, nebo z Hradce Králové. Profesionální bojovníci a šermíři ze všemožných koutů republiky, kteří mají zkušenosti s natáčením hollywoodských zakázek, zavítali na natáčení studentského filmu bez honoráře. „Pro mě to byl absolutně splněný sen, režírovat mistry svého oboru a Vojta je profík, který moc dobře ví, co dělá a zrežíroval choreografii bitev podle našich přání a potřeb.“ řekl Leoš Kastner.

Mimo kaskadérských profesionálů nechyběly na natáčení ani vynikající post-apo auta, které kompletně navrhl a sestrojil nadšenec a herec Robert Husárek. Tyto skvosty vznikaly na autovrakovišti Božkov na Slovanech v Plzni. Konstrukce aut trvala půl roku od května až do prosince, kdy vzniklo poslední "bubenické" auto. „Roberta si strašně vážím. On a jeho manželka udělali naprosté maximum pro to, aby finální výstup filmu byl co nejlepší.“ ocenil režisér filmu. Nicméně právě Robert Husárek a Josef Kastner stojí za výstavbou Trash Townu a za přípravou celkové výpravy k filmu.

A samozřejmě...na jeden z nejdůležitějších elementů natáčení se nesmí zapomenout. A to na vynikající catering, který má na starosti Iva Kastnerová a Eva Husárková. Tvůrci jsou toho názoru, že ačkoliv samotné herce a nikoho jiného okolo filmu neplatí a nikdo nemá žádný honorář, tak tu musí být alespoň catering na profesionální úrovni, což je. „Vůbec nevím co bych si počal bez svých rodičů a bez rodiny Husárkových, kteří mě od začátku ve filmu podporují a dokáží splnit všechny moje praštěné nápady a přání.“

Film je před posledními scénami a dokončen by měl být v květnu 2019. Tvůrci studentského post-apokalyptického filmu tvrdí, že se určitě nemají za co stydět, a že se bude jednat o kvalitní snímek. Na jeho posouzení si my diváci ještě chvíli počkáme.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.