UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Pusťte si nový scifi klip Tiché dohody Planeta opic!

Pusťte si nový scifi klip Tiché dohody Planeta opic!
16.06.2017

Užijte si nejnovější videoklip Tiché dohody a fotogalerii z natáčení exkluzivně na Vanili.cz!

Premiéra nového klipu Tiché dohody Planeta opic je tu!

Dan Přibáň docestoval až na Planetu opic

Cestovatel Dan Přibáň je hlavním hrdinou nového klipu Tiché dohody Planeta opic. Tentokrát na svých cestách zavítal na alegoricky nehostinnou planetu, na níž lidem vládnou opice. V ironizujícím závěru klade klip v nadsázce otázku, jestli nám z toho všeho, co se kolem nás děje, „nepicne“, jak se říká?
Jedná se zatím o náš nejnákladnější videoklip, říká producent Dan Šustr. Podařilo se nám oslovit jak Dana Přibáně, kterého idea klipu nadchla jako pořádný úlet, tak filmový štáb Tomáše Krejčího i grafiky a postprodukci. Grafiku klipu realizovala agentura NAF Praha (která zajišťuje Tiché dohodě veškeré grafické podklady od roku 2006) a 3D trikové záběry a jejich postprodukci studio Tricks Ondřeje Zajíce (participovali mj. na trilogii Narnie).

Mediálním partnerem nového klipu je online magazín Vanili.cz

Tichá dohoda vydala v únoru nový singl se dvěma skladbami Planeta opic/Zakázaný slova, který předznamenává nové album, jehož vydání plánuje skupina na září tohoto roku. Vzhledem k námětu na klip titulní písně a lednovým mrazům, nebylo možné klip zrealizovat k vydání SP. Proto skupina nejprve natočila klip na skladbu z „B strany“ Zakázaný slova. Počátkem dubna pak přišlo jarní počasí a mohlo se natočit druhé video.

Foto: Laura Šustrová

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.