UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Těšte se na CreepyCon 2018

Těšte se na CreepyCon 2018
13.07.2018

Kulturní centrum Dělnický dům v Oslavanech u Brna se na předposlední zářijový víkend promění v místo, do nějž se slétnou všechny přízraky, démoni, creepypasty a hororové postavy.

Milujete ten pocit, když se vám vlasy ježí hrůzou či vám po zádech přebíhá takové to příjemné mrazení? Patříte mezi ty, kteří se rádi ponoří do světa nadpřirozena, hororu a děsu?

Pak pro vás máme dobrou zprávu. 21.–23. 9. 2018 se necelých třicet kilometrů od Brna uskuteční CreepyCon; třídenní festival prosycený tématem záhad, creepypast, městských i jiných legend, pověstí a hororu.

Místní kulturní centrum Dělnický dům se na předposlední zářijový víkend promění v místo, do nějž se slétnou všechny přízraky, démoni, creepypasty a hororové postavy. Organizátoři slibují přednášky, besedy, soutěže a hry tematicky laděné do černé. Chystá se tak unikátní možnost potkat se s podobně „šílenými” lidmi, s nimiž můžete bezstarostně rozebírat své teorie o posmrtném životě, vesmírných civilizacích či o tom, co je na konci duhy. A pokud jste rádi ten neviditelný stín v rohu, který se s nikým nebaví, můžete se jen tiše ponořit do připraveného programu. Těšit se můžete na diskuzi o věcech tajemných či předčítání nějaké té creepypasty živě, a to od těch nejpovolanějších – Catamurloca, Wizzoryho, Ewitch a Šárky Art. Zástupce druhé strany barikády pak jistě potěší skeptičtí Martin Rota a Patrik Kořenář, kteří vám v rámci Zvědátorů ŽIVĚ poodhalí, jak se vlastně na strach dívá věda. Pakliže nepatříte k těm, co hltají hvězdy sociálních sítí, můžete si přijít poslechnout povídání herců a dabérů Terezy Bebarové, Petra Buriana a Aleše Procházky, jejichž jména či hlasy jste již stoprocentně někde slyšeli.

To ale není vše. Samostatnou přednášku bude mít také Patrik Kořenář, který nám povypráví o Lovecraftově vlivu na moderní kulturu nebo Toren, jehož můžete znát díky jeho komiksovým videím a pořadu SMASH na OČKU.

Zajímavým zpestřením pak může být promítání v místním kině, v němž v sobotu proběhne také přehlídka českého nezávislého hororu Studna, v jejímž rámci se můžete těšit na ty nejzajímavější kousky tuzemských mistrů napětí. Mezi nimi se můžete těšit například na unikátní projekt Jsem brána Robina Kašpaříka, natočený podle povídky Stephena Kinga, Třídu smrti a Lesapána od Pavla Soukupa, ale i Vaginátora Roberta Vrby a mnoho dalších.

V rámci akce proběhne samozřejmě i klasická cosplay soutěž moderovaná Toyotomim (známým především z kanálu Cynická svině), vyhlášení povídkové soutěže o nejlepší českou a slovenskou creepypastu a dále křest pokračování knihy 13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN. Další program se stále připravuje.

Vstupenky se prodávají ve třech variantách a za současnou cenu je pořídíte až do 22. července 2018. Poté dojde k jejich podražení o sto korun.

Ubytovat se je možné v nedaleké tělocvičně, klasickým conovým způsobem – spaní ve spacáku na zemi. Pro návštěvníky z Prahy a Jihlavy je pak zajištěn přímý autobusový spoj.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách www.creepycon.cz či na FB https://www.facebook.com/creepycon.czKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.