UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Termolis představuje nekonečné možnosti pro vaši kreativitu

Termolis představuje nekonečné možnosti pro vaši kreativitu
22.01.2021

Dnes můžeme využívat moderních technologií, které se dříve uplatnily pouze ve velkovýrobě.

Dnes můžeme využívat moderních technologií, které se dříve uplatnily pouze ve velkovýrobě. Zejména z toho důvodu, že jejich cena byla vysoká. Různé technologie však postupem času zlevňují, což je případ také termolisu. Ten se využít třeba na reklamní předměty, ať už se jedná o textilie, případně o trojrozměrné objekty. Záleží na tom, jaký typ termolisu použijete. Uplatnění se každopádně může najít ve firmách i v domácnostech.

Termotransferový lis toho zvládne hodně

Pokud úplně nemáte představu, co od termotransferového lisu očekávat, potom je pro vás náš článek. Jak jsme již zmínili, toto řešení je dnes mnohem více dostupné, ačkoliv se jedná o profesionální stroj. Pokud se rozhodnete pro použití termolisu na potisk, pořídíte jej už od několika tisíc korun. K čemu konkrétně potom takový lis lze využít? Je to zejména potisk předmětů jako jsou:

  • Hrnečky, klíčenky, obaly na mobilní telefony
  • Textilní materiály

Pokud použijete 3D lis, je ideální právě na trojrozměrného objekty, což jsou nejčastěji zmiňované reklamní předměty. Dobře se tak uplatní nejen v reklamních agenturách, ale v libovolné firmě, která potřebuje tisk na takové předměty využívat. U dnešních přístrojů je navíc velmi vysoká kvalita samotného potisku, který má dlouhodobou barevnou stálost a je odolný.

Potisk plochých předmětů

Pokud budete chtít ale tisknout třeba na textilní materiály, typicky se jedná o různé potisky na trička, ale třeba také potahy na polštáře apod., potom se vám na to hodí varianta termolisu, která je určena právě na potisk plochých předmětů. V takovém případě vám postačí koupě bavlněné látky a můžete s potiskem směle začít! Tímto způsobem můžete vyrábět nejen reklamní předměty, ale samozřejmě také předměty určené třeba k dalšímu prodeji. Případně si takto můžete zhotovit něco zkrátka sami pro své potěšení.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.