UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Geniální řešení pro vaše zvídavé potomky

Geniální řešení pro vaše zvídavé potomky
03.04.2017

Techmanie Plzeň připravila celodenní programy pro děti

Máte doma ratolesti, jimž už není pravověrné tlučení špačků dost dobré? Hra na slepou babku se neosvědčila? Čáru hrají s nechutí? Odpovědi na dotaz, co jest to družstevní vajíčko, je vůbec nezajímají? Děti, které už nehledají Narnii ve skříni ale na tabletu? Nudí se i přesto, že jste jim za nemalý peníz pořídili medvídka mývala?

Máme pro vás geniální řešení!

Plzeňská Techmania Science Center nabízí atraktivní novinku v podobě jednodenních víkendových programů pod vedením zapálených edutainerů. Víkendové programy jsou určené všem dětem od 11 let, zejména těm, jež se nebojí dotknout poznání, odváží se rýpnout do samého jádra problému, přitahuje je věda a přírodovědné obory a také nepohrdnou nějakou tou aktivitou navíc.
Víkendové programy jsou dva. Prvním je Zmizelý profesor a druhým Já, astronom.

V detailu:
1) Zmizelý profesor je program určen pro biologickou laboratoř, kde se vaše dítka dozví odpovědi, které by z knihy Bohumila Říhy nedostaly, i kdyby se postavily na hlavu. Čeká je dechberoucí řešení záhady, při které si osahají takové předměty jako mikroskop. Ručičkami jim projdou i mnohé další měřicí přístroje. Schválně, co myslíte? Lze rostlinkám změřit EKG? Zahrát si s nimi člobrdo, vidět je přesouvat se z místa na místo? Má smysl jim zpívat? Zmizelý profesor se usmívá pod vousy a už se na vás těší!
2) Program Já, astronom nadchne všechny děti, které se zajímají o astronomii. Dozvědí se, co všechno astronom potřebuje k pozorování oblohy a co zajímavého na ní mohou vidět. Pod vedením edutainera z planety Čupřina II si také vyzkoušejí, jak se pracuje s astronomickým dalekohledem. Tajné heslo: SPOCK!

Oba programy budou v nabídce Techmanie o víkendech. Trvají od 9 do 16 hodin a v ceně 490 Kč je zahrnut i oběd a dvě makrobiotické svačiny. Děti je třeba na program předem přihlásit. Po zmizelém profesorovi mohou děti pátrat 8. nebo 9. dubna a Já, astronom je na pořadí dne 29. a 30. dubna. Další termíny až do konce školního roku najdete na webových stránkách Techmanie.

Techmania Science Center patří k předním institucím na poli neformálního vzdělávání. V březnu přivítalo svého miliontého návštěvníka.

- - -
Za dramatických okolností sepsal Michal Březina
Líbil se ti článek a máš odvahu? Mrkni na mou sexci SCI-FI QUEST.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.