UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Teambuildingové aktivity, které nezklamou? Vyražte do Fun Areny Cheb!

Teambuildingové aktivity, které nezklamou? Vyražte do Fun Areny Cheb!
04.07.2022

Pátek 10.6.2022, slunečný den, vůně jara, skvělí kolegové a adrenalin při jízdě v motokárách. Takto vypadal náš den, kdy jsme se sešli i s našimi rodinami na teambuildingu ve FUN Areně Cheb.

Toto páteční teambuildingové odpoledne jsme si společně opravdu užili. Nálada se nesla v duchu pohody, relaxu a zábavy v dobré společnosti. Když jsme zrovna nezávodili v motokárách na obrovské venkovní trati, plní úsměvů a parádní nálady jsme si užívali posezení na venkovní slunečné terase. Soutěživá nálada byla cítit všude kolem. Od první chvíle jsme věděli, že tenhle teambuilding bude stát za to!

Adrenalin, jízda na venkovní trati a plno radosti, Kartarena Cheb nezklamala

Jakmile nasednete do motokáry a objedete svůj první okruh, nebudete chtít přestat. Po každé jízdě jsme se už těšili, až znovu vyrazíme na další a překonáme svůj poslední čas. Zdravá soutěživost nás doprovázela při každé jízdě, a tak jsme si vzájemně rozdávali úsměvy přímo na trati, i když jsme se předjížděli ve vysoké rychlosti. Jízda v motokáře je opravdu plná adrenalinu, a tak není divu, že nás naladila na vlnou plnou radosti a dobré nálady.

Děkujeme FUN areně Cheb za výtečné pohoštění

K pořádnému teambuildingu patří také skvělé jídlo a pití. Velmi sympatická a milá pracovnice FUN areny Cheb nás s úsměvem obletovala a splnila každé naše přání. Před prvním závodem jsme doplnili energii čerstvým ovocem i obloženým talířem na prosluněné terásce restaurace. Během večera na stole přistály také šťavnaté řízečky a další dobroty. Kromě nealkoholických nápojů jsme ochutnali také skvělé pivo z pivovaru Pivní skaut, které nám moc chutnalo.

Nezapomenutelné zážitky, zábava a pořádný adrenalin. To vše a mnohem více na vás čeká ve FUN areně Cheb

Na tento teambuilding jsme se opravdu těšili. Den strávený ve FUN areně Cheb předčil naše očekávání, a tak velmi rádi doporučíme toto zábavní centrum každému, kdo chce zažít netradiční a pořádně akční den. Určitě jsme tu nebyli naposled.

Ať už přemýšlíte, kde uspořádat teambuilding, narozeniny nebo kam vzít svou rodinu a užít si plno zábavy, smíchu a radosti, určitě se tam zastavte. Mladší návštěvníci jistě ocení také jumparenu, multiball, virtuální realitu nebo laserovou střelnici. Pokud se Vám ve FUN areně zalíbí natolik, že se vám nebude chtít domů, můžete se zde i ubytovat. Novinkou jsou také terénní buginy, které jsou vhodné pro dospělé i děti od deseti let.

Chcete vědět více? Využijte kontaktů níže.

FUN Arena Cheb
Potočiště 3, 350 02 Odrava

Tel.: +420 737 878 891
E-mail
: fun@funarenacheb.cz
Web
www.funarenacheb.cz
Facebook
FUN Arena Cheb
Instagram
: fun_arena_cheb

Andrea Ježková, online agentura UniwebKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.