UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Suanne Marty opustila práci v kanceláři a stala se fetish modelkou

Suanne Marty opustila práci v kanceláři a stala se fetish modelkou
08.09.2017

Přečtěte si rozhovor s latex fashion modelkou Suanne Marty, která má ráda fetish svět i scifi filmy! FOTOGALERIE!

JAKÁ JE VAŠE PROFESE?

Mnoho let jsem trávila převážně v kanceláři, pozice byly různé od zákaznického servisu až po managerskou pozici a vedení velkého týmu. Je to však zhruba rok a půl, kdy jsem si jako HR a Office managerka položila otázku: „Jsem s touto prací šťastná?“ Na společnost působí dobře, když máte vysokou pozici, ale já si uvědomila, že tady nejsem pro společnost, ale pro sebe. Opustila jsem tu práci a začala si vydělávat sama na sebe. Lehké to nebylo. Musela jsem být hodně aktivní. A co jsem začala dělat? Modeling, hostesing, komparz, pomoc s organizací eventů apod. Na prvním místě je fotomodeling, ale nefotím komerční záležitosti. Jsem alternativní a fetish modelka se specializací na latex fashion. Fetish svět jsem si zamilovala! Mnoho lidí má však o něm zkreslené negativní představy.

JAKÉ VAŠE POSLEDNÍ FOTOGRAFIE VÁM UDĚLALY VELKOU RADOST A PROČ?

Mám radost ze všech fotografií. Každé mé focení je originální. V posledních týdnech jsem fotila ve fotografem vytvořeném bazénku v ateliéru, při dalším focení jsem na sobě měla tekutý latex a to poslední bylo v pneu servisu, kde jsem se nebála zašpinit nebo vyzdvihovat na pneumatice a zajímavé také bylo, když jsem byla focena dronem. Každé focení je samozřejmě mimo jiné i v mém oblíbeném latexovém oblečení, pokud se tedy nejedná o akty.

MYSLÍTE SI, ŽE JE VE VESMÍRU MIMOZEMSKÝ INTELIGENTNÍ ŽIVOT?

Určitě ano. Jaká je inteligence tohoto života netuším, ale věřím, že je. Představuji si ho však jako proudící energie, než jako bytosti.

CO BYSTE PORADILA MODELKÁM, KTERÉ SE STYDÍ FOTIT GLAMOUR NEBO AKTY? MÁTE RECEPT NA PŘEKONÁNÍ STUDU? POMÁHÁ ALKOHOL NEBO JE TO LŽIVÝ A OTŘEPANÝ MÝTUS?

Pokud se stydíte, tak to prostě nedělejte. Musíte cítit, že to chcete. Pokud máte pochyby, nejste na takové focení připravené a nepomůže ani alkohol. Z fotky jde tohle všechno poznat. Je to jako v běžném životě. Když jste něco dělali proti svému přesvědčení, jak to dopadlo? Alkohol je při focení v rozumné míře fajn, ale nepoužívala bych ho jako odbourání studu.

KDYBY BYLO MOŽNÉ CESTOVÁNÍ V ČASE, KAM BYSTE SE VYDALA A PROČ?

Chtěla bych si vždy na pár dnů vyzkoušet každou etapu už od pravěku. A proč? Prostě zvědavost.

CO VÁS ČEKÁ ZA ZAJÍMAVÝ PROJEKT V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ?

Čeká mě natáčení ve vodě, další zajímavá focení s latexem a v jednání je i projekt s uznávaným světovým režisérem, projekt je zaměřen na ženu jako bytost, ne jen jako na pouhý sexuální objekt. Dále mě čeká vystoupení s úžasnou modelkou Lucy BladeRain na brněnské Fetish Party 23.září. Bude tam i další bohatý program, tak tímto zvu i čtenáře :-) Informace o akci najdete na Facebooku. A také jsem finalistkou soutěže Miss Erotika 2017, která se vyhlásí 18.listopadu na Erofestu v Praze.

MÁTE RÁDA SCIFI FILMY?

Ano, scifi mám ráda, ale je to vždy scifi film spojený s dalšími žánry. V dětství jsem viděla všechny díly Vetřelce, Návrat do Budoucnosti a v pozdějších letech patří mezi mé oblíbené první díl Matrix (další díly už mě tolik nezaujaly) dále Osudový dotek, Ostrov, Počátek, Na hraně zítřka apod.

JAK MÁ PODLE VÁS VYPADAT PĚKNÁ EROTICKÁ FOTKA? MÁ UKAZOVAT VŠE NEBO JEN NAZNAČOVAT?

Záleží na zpracování fotky. Znám fotky, kde má žena roztažené nohy a fotka je sexy, provokativní, ale jistě se stane i diskutovanou. Takové fotografie dělá např. fotograf Ján Hrónský, se kterým jsem si zafotila také. Hodně provokativní, ale ne prvoplánové, dělá fotograf Vlastimil Kula. Jeho fotky jsem viděla nedávno poprvé a svou otevřeností mě oslovily. Jsou ale i fotografie, kde není vidět nic a jsou také velmi sexy. Opravdu na tuto otázku se nedá jednoznačně odpovědět.

S JAKOU POHÁDKOVOU POSTAVOU NEBO NADPŘIROZENOU BYTOSTÍ BYSTE SE CHTĚLA POMILOVAT?

Nikdo mě nenapadá. Vážně. Ale nejspíš by to byla nějaká negativní postava, protože ty jsou podle mě víc vášnivé.

JAKÝ VZTAH MÁTE K ŽÁNRU FANTASY (MAGIE, DRACI, VÍLY...)?

Líbí se mi to esteticky. U některých filmů je opravdu krásné zpracování postav i scén. Ale já jsem spíš na krimi a thrillery.

PŘEDSTAVTE SI, ŽE BYSTE MOHLA BÝT NA 1 DEN MUŽEM. CO VŠECHNO BYSTE CHTĚLA STIHNOUT VYZKOUŠET?

Občas slýchávám, že svými názory a postojem k životu v sobě rysy mužů už mám. A kdybych se kompletně převtělila, tak bych si užila prostě běžný den. Chtěla bych cítit a vnímat pocity muže při běžných činnostech a samozřejmě i při milování!

JAKÉ FOTOGRAFY MÁTE V OBLIBĚ A DOPORUČUJETE JEJICH SLUŽBY?

Oblíbené fotografy mám a poznáte to tak, že sdílím jejich fotky na mých stránkách :-) Musela bych zde psát velký seznam a jak se znám na někoho bych zapomněla.

KDYBY SI CHTĚLA NĚJAKÁ FIRMA ČI FOTOGRAF OBJEDNAT VAŠE SLUŽBY, CO MÁ PRO TO UDĚLAT? JAKÉ SLUŽBY NABÍZÍTE A JAK VÁS MOHOU ZÁKAZNÍCI KONTAKTOVAT?

  • Facebook: Suanne Marty – alternative and fetish model
  • Instagram: suannemarty_alternativemodel
  • Email: suannemarty@gmail.com
  • Fotím od portrétu po akt/nude.
  • Točím komparz a menší herecké role.
  • Věnuji se také event managementu.

Foto: archiv Suanne Marty s laskavým svolením fotografů - Antonín Chloupek, Ján Hrónský, Jan Kwaczek, Karel Juda, Luboš Stiburek, Milan Latta, Petr Strbačka, Robert Nikodem, Silecia, Stanislav Bažant, Vladimír_Kozlík

Děkuji za rozhovor

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.