UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Spirituální malíř Dalibor Vajnar vydal knihu!

Spirituální malíř Dalibor Vajnar vydal knihu!
13.11.2013

Unikátní kniha Dalibora Vajnara Tulák po hvězdách vznikala asi 10 let a právě teď vychází v limitovaném malém nákladu s důrazem na vytříbený obsah a zajímavé grafické pojetí.

Knihu Tulák po hvězdách získáte s podpisem autora

Citujeme autora Dalibora Vajnara: "Kniha přináší jednak na padesát reprodukcí mých obrazů, jednak filozofické texty, které se vztahují jak ke konkrétním dílům, tak i k úsekům na duchovní cestě. Své obrazy jsem vždy chápal jako prostředek ke sdělení faktu, že naše existence sahá mnohem dál, než nám říkají lidské smysly. Vzájemným doplňováním psané i vizuální formy tohoto sdělení jsem se v knize Tulák po hvězdách snažíl zanechat záznam o poznatcích a zkušenostech z duchovní cesty v co možná nejvýstižnější formě a dosáhnout jejich spojením hlubokého sdělení o světě vnějším i vnitřním. Péči jsem věnoval i grafické podobě, stejně jako kvalitě papíru a tisku. Upřímně říkám, že z knihy mám radost a děkuji, že jsem ji mohl na tento svět přivést."

Jak knihu objednat?

Kniha má 124 stran. Objednávat ji lze na e-mailu:dvajnar@ktkadan.cz nebo pomocí telefonu 733 728 212 (samozřejmě i na dobírku). Cena knížky činí 150 Kč.

 

Autor každému zájemci knihu odešle i s podpisem, bude-li si zájemce přát.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.