UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Soutěž o vstupenky do 4DX kina na film Black Panther

Soutěž o vstupenky do 4DX kina na film Black Panther
27.02.2018

Vanili.cz vyhlašuje soutěž o vstupenky do 4DX kina na fantastický film Black Panther

Cinema City 4DX a Vanili.cz uvádí:

Soutěž o vstupenky na nový film Black Panther

Pravidla soutěže:

  • Staňte se fanouškem naší facebookovské stránky Scifi svět Vanili.cz!
  • Buďte aktivtní a napište nám veřejný příspěvek na facebook, jak moc máte rádi komiksové hrdiny!
  • Uzávěrka soutěže je 28.2.2018!
  • Na začátku března vylosujeme vítěze.
  • Vstupenky vám rozešleme poštou nebo vám je předáme osobně na našich akcích (například během šou Erotika v budoucnosti).
  • Partnerem soutěže je CINEMA CITY. Děkujeme.

Co je 4DX™?

4DX™ je revoluční filmová technologie, která stimuluje všech pět smyslů speciálními efekty. Poskytuje tak divákovi ten nejlepší zážitek ze sledování filmu. Sedadla a samotný kinosál jsou vybaveny high-tech technologiemi, které v synchronizaci s akcí na plátně docílí vetší reálnosti a pocitu, jako byste byli přímo v dění filmových trháků.

Budete mít možnost vyzkoušet speciální efekty, jako je vítr, mlha, blesky a vůně, které umocňují to, co vidíte na plátně. Filmy jsou v sále 4DX promítané ve 2D nebo 3D formátu. Během projekcí zažijete více než 24 speciálních efektů. Projektory s technologií MasterImage 3D poskytnou divákům na plátně křišťálově čistý a zcela pohlcující zážitek z filmu.

Absolutní filmový zážitek 4DX ™

Je na čase změnit zážitek ze sledování filmu! Každé 4DX ™ sedadlo se pohybuje ve třech hybných osách: kymácení, náklon a zdvih. Různorodé pohybové efekty a efekty dráždící smyslové buňky (čichové vjemy, tryskající voda, lechtání nohou či zad a další) umožňují úplné ponoření diváků do dějě filmu a ti se cítí, jako by se stali součástí samotného příběhu.

Intenzivnější a dokonalejší filmový zážitek pomocí všech vašich smyslů!

Sedadla se pohybují všemi směry v reakci na to, co je zobrazeno na plátně. Speciální zařízení dávkuje filtrovanou vodu pro reálný prožitek, systém proudění vzduchu je instalován v sedadlech tak, aby foukal přímo na krk.

Všechny tyto efekty navodí jedinečný pocit, který ještě více umocní vůně v jednotlivých filmových scénách. Speciální stroboskopy, nainstalované ve stropním zařízení sálu, vytvářejí dojem blesků.

POHYBLIVÁ SEDADLA A SPECIÁLNÍ EFEKTY PŘIPOMÍNAJÍCÍ PŘÍRODNÍ ŽIVLY



Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.