UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Soutěž o filmové bloky a pera: Valerian a město tisíce planet

Soutěž o filmové bloky a pera: Valerian a město tisíce planet
17.07.2017

Soutěžte s námi o prima ceny! Valerian a město tisíce planet bude v kinech od 20.7.2017 ve 2D a 3D, s českým dabingem i titulky.

Užijte si fantastické dobrodružství!

Dobrodružství plné fantazie a akční podívané nás zavede do toho nejpodivuhodnějšího vesmíru, který byl dosud stvořen. Příběh je založený na průkopnickém komiksu, který inspiroval celé generace umělců, spisovatelů a tvůrců. Pod taktovkou vizuálního mága Luca Bessona excelují Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen, Rihanna, Kris Wu, Ruther Hauer, John Goodman a Ethan Hawke.

HD Trailer: Valerian a město tisíce planet

Film Valerian a město tisíce planet bude v kinech od 20.7.2017 ve 2D a 3D, s českým dabingem i titulky.

Vyhrajte filmové bloky a pera! Jak na to?

  • staňte se fanouškem naší facebookovské stránky Scifi svět Vanili.cz 
  • ze všech našich fanoušků na facebooku vylosujeme do 27.7.2017 vítěze, kterým napíšeme soukromou zprávu
  • ceny: rozdáme 3 bloky a 3 pera s motivy filmu Valerian a město tisíce planet

O filmu:

Vizuálně ohromující dobrodružství Luca Bessona, legendárního režiséra filmů Leon, Páty element, Brutální Nikita a Lucy.

28. století, dosud známý vesmír.
Valerian a Laureline jsou zvláštní vládní agenti, kteří mají na starost udržovat pořádek v lidských vesmírných teritoriích. Ve své práci patří k absolutní špičce.

Na rozkaz velitele se oba vydávají na misi do intergalaktické stanice Alfa. Úchvatné místo, přezdívané Město tisíce planet, je stále rostoucí metropole, kde mezi sebou všechny vesmírné druhy sdílejí znalosti, objevy, technologie a kulturu.

Po staletích míru a prosperity chce neznámá síla zničit vše, co bylo stvořeno.
Valerian a Laureline se musí pokusit ochránit budoucnost. Mají méně než 10 hodin, aby našli a zneškodnili temnou hrozbu. Začíná nemilosrdný závod s časem. V sázce je nejen existence Města tisíce planet, ale i celého vesmíru.

Dobrodružství plné fantazie a akční podívané nás zavede do nejpodivuhodnějšího vesmíru, který byl dosud stvořen. S rozpočtem 180 milionů dolarů se jedná o vůbec nejdražší projekt evropské kinematografie. Tři nejrenomovanější společnosti, které vytvářely vizuální efekty pro filmy Avatar, Pán prstenů, Avengers: Age of Ultron, se spojily, aby vytvořily svět, který překračuje hranice představivosti.

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.