UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Šou Erotika v budoucnosti zavítala do severních Čech

Šou Erotika v budoucnosti zavítala do severních Čech
16.03.2018

One man šou Honzy Vavřičky "Erotika v budoucnosti" zavítala v rámci koncertního vystoupení Martina Maxy "Kocór v tróbě" do severních Čech

V pátek 9.3.2018 mohli diváci v severočeských Mikulášovicích spatřit vystoupení Kocór v tróbě. Tento zábavný program pro dospělé je kombinací one man show s košilatým humorem Honzy Vavřičky a hudebního vystoupení oblíbeného zpěváka Martina Maxy, ve kterém samozřejmě zazní rozverná píseň Kocór v tróbě, podle které je vystoupení pojmenováno.

Zvědavost mi nedala a zeptal jsem se divačky v první řadě, jak se jí předvedený program líbil. "Vystoupení jsem si příjemně užila, bylo to zábavné, zajímavé a nečekané (smích). Kombinace vtipů Honzy Vavřičky a písní Martina Maxy mě potěšila", prozradila pro scifi magazín Vanili.cz paní Martina B.

 
Další můj dotaz směřoval na autora one man šou, kterého jsem se ihned po akci zeptal, jak byl s vystoupením spokojený a zde je Honzova odpověď: "Za prvé musím s obrovskou pokorou poděkovat osudu, vesmíru a sympaťákovi Martinovi Maxovi, že do toho se mnou šel. Vážím si téhle šance, která je splněním mého snu vystupovat s vlastní originální šou. Cítím, že rok 2018 je zlomový a že se mi dějí věci, o kterých jsem jen snil. Toto vystoupení je toho důkazem. Když jsem v loňském roce vystupoval na Eroticonu v Praze nebo v západočeském Černošíně, cítil jsem z diváků radost a pozitivní energii, která mě pohladila po duši. Děkuji za tyhle šťastné okamžiky!

Co se týče posledního vystoupení v Mikulášovicích, zjistil jsem, že do větších sálů a kulturních domů si musím připravit jinou variantu vystoupení, která se bude lišit od klubové zábavy v menším prostoru. Koncept mám již promyšlený a těším se na další výzvu, jak vystoupení dopilovat, aby se lidé ještě více smáli. Na závěr, promiň, že jsem se tak rozpovídal (smích), musím poděkovat panu starostovi Ing. Bc. Emilu Bláhovi, MBA za milé přivítání, perfektní servis a příjemmný přátelský rozhovor včetně dobrých rad. Divákům v Mikulášovicích velmi děkuji za podporu a potlesk a hlavně za jejich smích."

Divačku Martinu a fantastu Honzu zpovídal Michal Březina.

Za foto velmi děkujeme panu Jiřímu Fišerovi (FIDELKO).

VIDEOKLIP: Kocór v tróběKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.