UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Služeb advokátní kanceláře využívají jednotlivci i firmy

Služeb advokátní kanceláře využívají jednotlivci i firmy
07.06.2021

V současné době nastávají různé situace, ve kterých se jednoznačně neobejdete bez služeb advokátní kanceláře.

Pokud vezmeme podnikání, tak nejen při zakládání společnosti vás čeká hned několik právních úkonů. I při řešení dědictví, rozvodu a dalších osobních věcí je lepší mít po ruce odborníka, jenž se v zákonech orientuje a dokáže vám poradit.

Pokud zadáte do vyhledávače termín jako advokátní kancelář Praha, nabídne se vám jich hned několik. Pozitivní recenze má JUDr. Zdeněk Koschin, který působí konkrétně v Praze 5. Poradí vám v právních záležitostech, jeho advokátní kancelář však nabízí i další služby jako účetní a daňové služby.

Advokátní kancelář v ČR i na Slovensku

Velkou výhodou je, že klientelu tvoří nejen čeští obyvatelé, ale i slovenští, neboť advokátní kancelář působí v České republice i na Slovensku. Dokáže vás však zastupovat i před Evropským soudem pro lidská práva. Advokát Praha má ve svém portfoliu služeb právo ústavní, pracovní, obchodní, daňové, občanské, stavební, správní, rodinné a trestní.

S čím vám advokátní kancelář pomůže?

Záleží na tom, v jaké životní situaci jste se ocitli. Ústavní právo zahrnuje lidská práva a zákon o právech příslušníků národnostních menšin. V rámci pracovního práva vám dokáže poradit, jestli je lepší pracovní smlouva, kdy se vyplatí dohoda o pracovní činnosti a podobně. Advokátní kancelář pomáhá také firmám a podnikům s obchodním právem. Řeší tak problémy a neshody se zákazníky či dodavateli, sepíše kupní smlouvu i smlouvu o dílo.

Samostatnou kategorii tvoří občanské právo, do něhož patří spoluvlastnictví, dědictví, vyvlastnění a majetkové problémy. Advokát vás bude zastupovat i při rozvodovém řízení a stejně tak v případě, kdy se dopustíte trestního činu. Obraťte se na advokátní kancelář, která se stane vaší pravou rukou.

Image by Sang Hyun Cho from PixabayKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.