UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Služby autorizovaného servisu Škoda jsou tady pro vás i s výraznými slevami

Služby autorizovaného servisu Škoda jsou tady pro vás i s výraznými slevami
26.12.2022

Myslíte si, že využívání služeb autorizovaného servisu je drahé? Opak je pravdou.

Jednak autorizované servisy nabízejí různé servisní akce a slevy, které vám pomohou výrazně snížit náklady na pravidelnou údržbu vozidla i mimořádné servisní úkony u starších vozů. Zadruhé se můžete spolehnout na kvalifikovaný přístup vyškolených pracovníků, kteří přesně vědí, co a jak mají na vašem voze dělat a používají pouze schválené pracovní postupy a originální náhradní díly. Díky tomu se zvyšuje také životnost oprav, a především je zajištěna maximální bezpečnost vozidla, což je nedocenitelné.

Šeková knížka

Pokud máte vozidlo Škoda staré 4 nebo více let, můžete využít Šekovou knížku, která slouží pro uplatnění slev na nejrůznější opravy nebo výměnu dílů, které podléhají běžnému opotřebení. Slevy využijte na:

  • Materiál

  • Práci

Šeková knížka obsahuje kupóny na různé servisní práce, přičemž ty mohou nabízet slevu až 20 %. Díky tomu lze významně ušetřit na servisu i u staršího vozu, a přesto mu poskytnout náležitou péči v autorizovaném servisu.

Předplacený servis

Další možností, jak ušetřit, je Předplacený servis, kdy se jedná o doplňkovou službu, jež vám může pokrýt náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla. Autoservis Škoda Praha vám umožní využít předplacené servisní prohlídky při libovolném způsobu financování. Můžete zvolit různé varianty, kdy máte předplacené servisní prohlídky, výměny oleje a filtrů, případně výměny dílů běžného opotřebení.

IMAGE:

Zimní servisní akce

Výhodou služeb autorizovaného servisu jsou také různé servisní akce, jako je například zimní servisní akce. Ta vám nabídne za cenu pouhých 349 Kč kontrolu vašeho vozidla před zimou. Můžete si nechat zkontrolovat stav akumulátoru, zjistit případně výpis závad z diagnostiky a další náležitosti, abyste měli jistotu, že vaše vozidlo je připraveno na chladné měsíce.
Foto: dodal inzerent
komerční sděleníKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.