UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Scifi web VANILI.cz zobrazil v říjnu 230.000 stránek

Scifi web VANILI.cz zobrazil v říjnu 230.000 stránek
04.11.2014

V říjnu zobrazil náš scifi web VANILI.cz 232.992 stránek. Máme z velké návštěvnosti ohromnou radost a děkujeme vám všem fanouškům a partnerům za podporu!

Děkujeme vám za přízeň a podporu!

Děkujeme vám všem, kteří se na scifi a fantasy web VANILI.cz rádi vracíte anebo jste zde právě teď poprvé. Ze statistik návštěvnosti vyplývá, že si nejraději prohlížíte scifi filmy, díváte se na celé scifi filmy online, soutěžíte v našich online soutěžích, líbí se vám autorské galerie scifi obrázků, magické fantasy obrázky, čtete si zajímavé rozhovory s celebritami, baví vas cestování v čase, série a scifi ságy.

Podařilo se nám vyjednat nová mediální partnerství

VANILI.cz je významným českým scifi serverem, což dokládají nově uzavřené spolupráce a partnerství:

 

  • S radostí vám oznamujeme, že největší časovaná světová filmová soutěž svého druhu:48 Hour Film Project a sci-fi portál VANILI.cz uzavřely dohodu o vzájemné podpoře a staly se partnery v oblasti filmové zábavy.
  • TECHMANIA je partnerem scifi webu VANILI.cz. V České republice je TECHMANIA ojedinělým projektem, experimentální stanicí pro zvídavé, která představuje ideální syntézu mezi platformou neformálního vzdělávání a populární turistickou destinací.
  • VANILI.cz je partnerem půlnoční projekce nejočekávanějšího scifi filmu tohoto roku! Termín premiéry scifi filmu INTERSTELLAR je 5.listopadu 2014 od 23:59 v kině Bio Oko.
  • Ožívá česká filmové adaptace komiksů o Kruanovi. Kruana by měl hrát Filip Cíl a v nejbližší době bude zahájena kampaň na podporu vzniku komiksového filmu Kruanova dobrodružství na webu HITHIT.cz. Mediálním partnerem kampaně na podporu filmu o Kruanovi je VANILI.cz

Buďte vidět!

Chcete se stát partnerem scifi portálu VANILI.cz, který zobrazí více než 200.000 stránek měsíčně? Rádi byste zveřejnili tiskovou zprávu či pozvánku na zajímavou akci? Kontaktujte nás!

 

 Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.