UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Sci-fi na FanCity

Sci-fi na FanCity
17.10.2014

Zveme vás na FanCity ve dnech 30. 10. - 2. 11. 2014 do Chotěboře a rádi bychom vám přiblížili alespoň malý výběr pořadů z celkového počtu přes 120. Účastníky čekají tři programové linie i velká herna videoher a deskovek.

Zesiluje se volání fanoušků, vrátit se k původnímu názvu FF Speciál, když už se festival vrátil do Chotěboře. Zvažujeme :-). Bez ohledu na název ale můžeme nabídnout skvělou zábavu s přáteli na pohodovém papučovém conu (v papučích od postele na program i jídlo).

Již jsme obecně představili program, připomeneme:

  • velká videoherna včetně nejnovějších konzolí
  • velká deskoherna
  • výstava obrazů, film „Dracula: Neznámá legenda“ v kině a další speciality
  • tři programové linie

Z programových linií vyzobeme alespoň část sci-fi pořadů.

Sci-fi program na FanCity

Výběr z nových pořadů: Cyberpunk ve videohrách, Časové smyčky, Konspirační teorie a sci-fi, Vetřelci ve videohrách, Galaxy Quest - 15. výročí…

Jsou pro vás názvy málo? Dobrá, tak alespoň 3 ochutnávky s plnou anotací:

Skeletoni: České sci-fi o zácpě na dálnici na cizí planetě. Policisté a zločinci, přestřelky a mimozemšťani. Když jsou dobré nápady a fanouškovské nadšení, i s malým rozpočtem se dá dělat velké sci-fi.

Napříč světy (Tar-ara): Pojďte si zahrát hru s různorodými úkoly. S sebou trošku šikovnosti, něco logiky a touhu pobavit se při zachraňování nějakého obligátního sci-fi průšvihu. Pohyb bude zajištěn po více světech (SG, ST, DW...), ale účast není podmíněna jejich znalostí.

SFDebris - scifi snadno a rychle (Kapitán Jack Harkness): Internetová show, která vás provede mnoha epizodami Star Treku, scifi filmy ale třeba i anime o kouzelných dívkách. Svérázný humor, reinterpretace postav ale i detaily z produkce a sametový hlas Chucka Sonnenburga.

Výběr z aktualizovaných pořadů: Vstáváme s The Big Bang Theory, Postavy i Federace v knížkách a online, Star Trek ve Stargate…

A 3 ochutnávky s plnou anotací:

Válka pláství (Josef Pecinovský "Eni Tux"): Beseda, v níž se přítomní seznámí s novými osudy lidí postižených pláství a dovědí se leccos o ukončení této románové série.

Strugačtí a film (Jaroslav Kubát "Ertai"): Adaptace knih a povídek bratrů Strugackých, to není jen kultovní Stalker, ale celá řada kvalitních a bohužel většinou neznámých snímků. Je těžké být bohem, Hotel U mrtvého alpinisty, Obydlený ostrov a další, vše doprovozeno ukázkami.

Nové komiks filmy - plány a fámy (Martin Handl "Marty McFly"): S komiksovými filmy se poslední dobou roztrhl pytel a skoro každý měsíc je nějaký nový. Přehled hraných komiksů z letošního roku a další novinky.

Výběr z opakovaných pořadů: Vesmír trilogie Mass Effect, Falešní bohové ve Star Treku, Ba’al aneb proč ho máme nejradši?, B-4 aneb pátrání po Datovi, Alternativní vesmíry ve ST, Star Trek v The Big Bang Theory…

Další program

Program připravujme také pro fanoušky fantasy fenoménů jako Hobit a Pán Prstenů, Hra o trůny, Merlin a dalších fantasy světů a hrdinů v programové linii Fantasy & History.

Na své si přijdou i fanoušci videoher, kriminálek, animovaných filmů, comicsů… v liniích SeriesCon a Avalcon Speciál+ComicsCon+Klasikon.

Přehled všech pořadů s anotacemi http://amber.festivalfantazie.cz/porady.php?change_action=fc

Účast

Celý čtyřdenní festival stojí 450 Kč. Sobota 200 Kč. Ceny ubytování začínají na 60 Kč za noc za spaní ve spacáku, nabízíme i internátní a hotelové ubytování. Chcete-li spát přímo v hotelu Fantazie, přihlaste se obratem, zbývají poslední místa.

Více na www.fancity.cz

Další festivaly

Zvažte účast na hororovém festivalu Bloody Xmas 14.-17.11. www.bloodyxmas.cz.
Nemáte co dělat na Silvestra? Pak je řešením Silicon 30.12.-4.1. www.hotelfantazie.cz/silicon.
A samozřejmě se blíží velký PragoFFest 29.1.-1.2.2015 v Modré škole, Praha Háje, ten vám nesmí utéci.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.