UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Sci-fi sága Šarloty Santini Probuzení pokračuje trojkou 5 dimenze

Sci-fi sága Šarloty Santini Probuzení pokračuje trojkou 5 dimenze
07.10.2018

Každý Paralelní svět právě bojuje svou vlastní bitvu o svobodu.

Postavy, které čtenář poznal již ve druhém dílem sci-fi ságy Probuzení, cestují Paralelními světy a objevují to, co je v našem světě skryto pod odvěkým klamem. Odhalí tajné organizace, které bez povšimnutí řídí i náš svět, brání duchovnímu rozvoji osobnosti a přetínají naše prapůvodní spojení s přírodou a Vesmírem.
Největší zbraní tajné vlády je naprosté ovládání finančního systému a systému dluhů, které lid zotročuje. Člověk, jenž každý den musí bojovat o holou existenci, soustřeďuje svou pozornost na překonávání překážek, nedokáže splnit své skutečné poslání. Je to, jako by byl zavřen v malé krabičce a sledoval jen dění okolo sebe, namísto toho, aby byl propojen se vším a se všemi.

Každý Paralelní svět právě bojuje svou vlastní bitvu o svobodu. Co je zachrání před čipováním a konečným zotročením? Co může ještě zabránit té největší válce, válce všech světů?

O autorce:

První kratší román napsala ve 14 - ti letech s názvem Křik divokejch vran, následovaly historické povídky a básně. V 15 - ti letech se stala dopisovatelkou Nových novin Jičínska. V 17 - ti letech byla redaktorkou školních novin až do maturity. V 18 - ti letech ji objevil na literární soutěži šéfredaktor Jičínských novin, Radovan Sál. Pracovala jako externí redaktorka. Během působení dělala rozhovor s Petrem Novotným, Janem Macákem - zakladatelem nejstaršího bluagrassového festivalu v Evropě a v neposlední řadě se skupinou Reliéf z Prahy. Po maturitě působila jako redaktorka časopisu Stavebnictví a interiér. Poté pracovala jako mediální konzultantka rádia Černá hora, kde vymýšlela také reklamy.
Ve 30 - ti letech, kdy působila jako oblastní manažerka ve švýcarské finanční společnosti, se rozhodla radikálně změnit svůj život a po letech se opět vrátit do světa knih. Vše odstartovalo rozvodem, dalším krokem bylo opuštění místa manažerky. Napsala již 7 knih a scénář. Právě připravuje film podle prvního dílu Probuzení 1 Pravda v zrcadle času v rámci celosvětového projektu Talent 2017 s režisérem Miroslavem Dočkalem.

Autorčiny předchozí knihy: Hlas ženy: Cesta na Vrchol, Poklad duše – básnická sbírka, Nevyřčené touhy – historické drama, Probuzení 1 Pravda v zrcadle času a Probuzení 2 První vyvolení.

Probuzení 3–5.dimenze spisovatelky Šarloty Santini vyšlo jako e-knihaKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.