UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

S alternativními náplněmi budete tisknout výrazně levněji při kvalitě originálu

S alternativními náplněmi budete tisknout výrazně levněji při kvalitě originálu
23.03.2021

Pořídili jste si inkoustovou tiskárnu protože byla relativně levná? Potom vás asi čekalo nepříjemné překvapení v podobě drahých náplní do takových tiskáren. Není totiž žádným tajemstvím, že výrobci počítají s tím, že jim za tiskárnu zaplatíte spíše než v pořizovací ceně produktu, na spotřebním materiálu, který následně budete pravidelně kupovat.

Hlavně u levnějších tiskáren se může stát zajímavý paradox, a sice že náplň je tak drahá, jako samotná tiskárna. Něco takového jako spotřebitel ale určitě neoceníte. Proto existují také alternativní náplně do tiskáren.

Ušetřete s alternativními náplněmi

Výhodou alternativních náplní je samozřejmě především skutečnost, že díky nim můžete výrazně ušetřit. Dá se říci, že jejich pořizovací cena je násobně menší, než v případě originální náplně. Zaujmout vás může třeba nabídka HP 300 náplní do inkoustových tiskáren od tohoto výrobce. Taková náplň typicky pokrývá hned několik modelových řad tiskáren, do kterých lze vložit. Abyste si zvolili správnou náplň, je tedy potřeba znát zejména:

  • Model vaší tiskárny

  • Typ náplně, kterou potřebujete

Podle modelu tiskárny jednoznačně určíte náplň, která bude do vaší tiskárny pasovat. U inkoustové tiskárny se také musíte rozhodnout, zda potřebujete koupit černou náplň, případně barevnou náplň. Je jedno, zda pořídíte výše zmíněné náplně, nebo třeba potřebujete cartridge HP 301, či kterékoliv jiné. Ve všech případech u ověřených prodejců můžete od alternativních náplní očekávat srovnatelnou kvalitu tisku, jako je v případě originální náplně.

Kvalitu deklarují normy

Kvalitní výrobci náplní do tiskáren splňují veškeré ISO normy, které jsou požadovány na kvalitu náplně. Je tím zaručena jednak kompatibilita inkoustové náplně s konkrétní tiskárnou, pro kterou je určena, ale také právě vysoká kvalita výsledného tisku.

Zdroj obrázku:
yod370 / Shutterstock.comKam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.