UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Rozhýbejte svět v kurzech animace pro děti i pro dospělé!

Rozhýbejte svět v kurzech animace pro děti i pro dospělé!
30.08.2017

Od září mohou všichni vkročit do magického světa animace v Muzeu Karla Zemana

Kurzy animace pro děti i dospělé!

Kurzy animace pro dospělé startují 2. října 2017!

I dospělí mohou v Muzeu Karla Zemana proniknout do tajů animovaného filmu v kurzech animace.Kurzy se konají v pondělí nebo vždy v čase od 19:15 do 21:15 hodin.Na dvanáct lekcí navazuje projekce pro rodinu a přátele. Cena za celý kurz je 3.600 Kč. Kapacita je omezena
na 5 účastníků.

Informace, rezervace a přihlášky: info@muzeumkarlazemana.cz nebo na telefonu 724 341 091.

Chci zjistit více

Kroužky animace pro děti již od 18. září 2017!

V kroužcích si děti projdou celým procesem přípravy animovaného filmu - od námětu přes přípravu storyboardu, výrobu vlastní loutky
a animaci, až po střih, ozvučení a dokončovací práce. Cena za celý kroužek (16 dvouhodinových lekcí) je 3.900 Kč.
Zkušení lektoři, členové spolek Ultrafun, děti provedou celým procesem přípravy animovaného filmu. Je možno vycházet ze Zemanových filmů - Cesta do pravěku, Vynález zkázy či Ukradená vzducholoď - ale po dohodě s lektorem není problém popustit otěže vlastní fantazii. Účastníci kurzu se stanou scénáristy, režiséry i mistry speciálních efektů a odnesou si vlastní animovaný film.

Kapacity jsou omezené - rezervujte si své místo na info@muzeumkarlazemana.cz nebo telefonicky na 724 341 091.

Workshopy animace

Tvůrčí workshopy jsou určeny zájemcům všech věkových i pokročilostních kategorií. Ve dvouhodinovém workshopu se můžete seznámit s klasickou ploškou nebo si zkusit animaci s loutkami v prostorové scéně. Cena za workshop je 290 Kč. Workshopy se zpravidla konají každou sobotu na základě rezervace.

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.