UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Rozhovor se zpěvákem Ondřejem Provazníkem

Rozhovor se zpěvákem Ondřejem Provazníkem
23.09.2022

"Jsem moc rád, že mohu spolupracovat s Big Bandem Felixe Slováčka a s Felixem samotným. Aktuálně pracuju na novém albu, které snad vyjde na podzim tohoto roku".

Z jakého posledního dokončeného projektu máte radost?

Těch radostí je více. Rád bych ale zmínil spolupráci s Big Bandem Felixe Slováčka a s Felixem samotným. Je mi velkou ctí s takovým tělesem zpívat. Řekl bych, že je to přímo vysoká škola. Těším se aktuálně na nové koncerty s tímto tělesem a věřím, že posluchače potěšíme.

Jak dlouho vám trvala příprava a realizace a jaká překážka vám dala nejvíce zabrat?

Zpívám od roku 2007 a vývoj který nastal byla dlouhá a neurputná cesta. Samozřejmě je to o spoustě dřiny ale bez pomoci shůry bych nikdy nebyl tak kde jsem dnes. Je za to třeba být velmi vděčný a vracet to lidem prostřednictvím písně, rozdat se pro lidi a přinést radost.

Jaká je vaše další vysněná meta? Na čem nyní pracujete?

Jak jsem se zmínil, aktuálně pracuju na novém albu, které snad vyjde na podzim tohoto roku. Název už mám - ROCKOVÝ NEBE. Plánujeme a vybíráme repertoár na vánoční koncert, který by se měl odehrát právě za doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka.

Jak důležitá je pro vás týmová práce? Kdo v nejbližším okolí vám nejvíce pomáhá?

Mít stabilní a výkonný tým je to největší štěstí. Mít někoho, kdo se dokáže postarat a zároveň vám pomoct, je fakt štěstí. Myslím, že ho mám! 

Představte si, že jste nechutně bohatá světová celebrita. Jak vypadá váš běžný pohodový den?

Já jsem skromný a stačí mi málo. To jak dokážu mít krásný den je, že se ráno probudím vedle své přítelkyně. Řekl bych to slovy čínského básníka LIPA: Den začal jako když čerstvě vyražená zlatá mince o stůl cinkne. To je přece nádhera. A když začnete takhle krásně den, nedokáže vám ho zkazit ani žádná špatná zpráva, která se v průběhu dne může přichomejtnout.

A teď zpět do reality. Co vás nejvíce baví, ale nemáte za to ani korunu?

Bude to znít asi divně, ale když jsem na zahradě u své přítelkyně, bavilo mě strašně pěstovat rajčata. Bylo to poprvé, co jsem se do něčeho takového pustil a ten vývoj mě moc bavil. No a samozřejmě ta sklizeň.

Co je podle vás absolutní štěstí?

Dřív bych řekl, že je štěstí mít peníze. Protože ty peníze svým způsobem dokáží alespoň ten pocit štěstí přinést. Protože jsem dnes už trochu moudřejší, myslím, že opravdové štěstí je mít kolem sebe lidi, kteří vás mají rádi a i kdybyste byly bez peněz a bez domova, tak tu pro vás vždy ten přítel nebo láska bude. V dobrém i ve zlém. A to bych řekl, že je opravdové štěstí.

Kolik času denně trávíte na internetu a co vás v online světě nejvíc baví?

No doba svádí k tomu, že jsme všichni na internetu téměř nonstop. Bohužel na nás média chrlí už od Božího rána jen samé negativní zprávy a samozřejmě to hned od rána dokáže spoustu lidí rozladit. A vlastně nejen od rána, ale podíváme-li se kolem sebe, tak vlastně to, co nám internet přinesl, je závist a potřebu všechno srovnávat. Nechci mluvit jako nějaký staromilec, ale tak nějak jsem raději, když s můžu lidem podívat do očí a být s nimi fyzicky. Takže ode mě se toho lidé moc nedočkají, nejsem žádný influencer ani instagramový blázen. Ale rád se podělím o hezké zážitky z vystoupení. Šířím výhradně pozitivní zprávy. 

Jak vnímáte online reklamu? Obtěžuje vás nebo pomáhá objevovat nové možnosti?

Samozřejmě že pomáhá objevit něco nového. Ale všeho s mírou.

Jste renesanční člověk? Patříte mezi multipotenciály?

Snad ano, ale to musí posoudit lidé.

Máte radost ze setkávání se svými fanoušky? Kdy a kde byste se mohli v nejbližší době potkat?

Tu největší. Mám z těchto setkání vždy velkou radost a vidět v jejích očích radost nebo když za mnou přijdou a podám si s nimi ruku, vím, že dělám dobrou věc, která přináší radost. Naposled jsem měl možnost se setkat na vystoupení v obci Dobrovíz, kde jsem zpíval za doprovodu orchestru Boom! Band, který řídil Jiří Dvořák. A bylo to jednoduše skvělé.

Děkuji za rozhovor
Jan Vavřička

Foto: archiv František JirásekKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.