UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Rozhovor s herečkou Terezou Danihlíkovou

Rozhovor s herečkou Terezou Danihlíkovou
11.11.2022

"Opravdu velikou radost mám z nedávných divadelních premiér: Gogoloviny a Král Ubu".

Z jakého posledního dokončeného projektu máte radost?

Opravdu velikou radost mám z nedávných divadelních premiér: Gogoloviny (autor Michal Šiller, režie Lucie Kožinová) a Král Ubu (Budilova divadelní škola v Praze, pod vedením Vendulky Burger, Veroniky Rašťákové, Veroniky Vaculíkové, Vendulky Kodetové a dalších).

Jak dlouho vám trvala příprava a realizace a jaká překážka vám dala nejvíce zabrat?

Konkrétně Gogoloviny trvaly na přípravu šílené dva roky. Bylo to z důvodů covidových pauz, které měly kromě odložení hry za následek také několik výměn herců a následně i úpravy textu atd. Takže vlastně největší překážkou byl Covid, asi jako u většiny umělců. A koneckonců u většiny lidí.

Jaká je vaše další vysněná meta? Na čem nyní pracujete?

V současné době spolupracuji jako herecký kouč na závěrečných scénách filmu Zbojník (režie L.Kastner), kde jsem si také zahrála roli Jeruše. Mojí vysněnou metou je premiéra tohoto filmu (prosinec 2022), na kterou se moc těším. Dále se připravuji na novou divadelní hru a další filmové role.

Jak důležitá je pro vás týmová práce? Kdo v nejbližším okolí vám nejvíce pomáhá?

Týmová spolupráce je nepostradatelný základ, který podle mě patří jak na jeviště, tak na plac. Myslím si, že pokud chybí týmový duch, odráží se to i na kvalitě celkové práce. Nejvíce mě podporují moji nejbližší přátelé a můj manžel, za což jsem opravdu vděčná.

Představte si, že jste nechutně bohatá světová celebrita. Jak vypadá váš běžný pohodový den?

Vyprat prádlo, pověsit, umýt nádobí, nakoupit, s rodinou na výlet... Nic bych neměnila.

Co je podle vás absolutní štěstí?

Absolutní štěstí podle mě je, když můžete dělat v životě co vás baví a vaši nejbližší vás v tom podporují, protože vám věří a mají vás rádi.

Kolik času denně trávíte na internetu a co vás v online světě nejvíc baví?

Asi dost. Většinou jsem na internetu kvůli castingům, vyplňování dotazníků anebo řeším práci s kolegy. Nejvíc mě na internetu baví, když ho vypnu.

Jak vnímáte online reklamu? Obtěžuje vás nebo pomáhá objevovat nové možnosti?

Ani jedno ani druhé. Reklamu jednoduše vnímám jako něčí práci.

Máte radost ze setkávání se svými fanoušky? Kdy a kde byste se mohli v nejbližší době potkat?

Určitě mám radost, když moje práce přináší divákům zážitky a snažím se, aby to tak bylo neustále. Ráda se setkávám s novými lidmi a také se jich i ráda ptám na jejich názor. Podle mě je to nejlepší feedback a je důležité ho znát.

Filmové fanoušky bych ráda pozvala na premiéru filmu Zbojník (prosinec 2022). Tenhle snímek totiž bude vážně stát za to. Všem přeji překrásné dny plné pohody.

Děkuji za rozhovor
Jan Vavřička

Foto: archiv Jan LukášKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.