UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Říjen - měsíc série Assassin’s Creed

Říjen - měsíc série Assassin’s Creed
28.10.2019

Nakladatelství FANTOM Print vydalo průvodce herním fenoménem Assassin’s Creed a nový román ze stejnojmenného světa Odysea.

Assassin’s Creed: Průvodce světem

Válka mezi dvěma tajnými organizacemi, Bratrstvem asasínů a Řádem templářských rytířů, zuří už po tisíciletí. Odhalte na stránkách Assassin’s Creed: Průvodce světem všechna tajemství tohoto konfliktu a vydejte se na mimořádnou výpravu do historie! Tento průvodce vám představí a popíše do nejmenších detailů jak ty nejvýznamnější postavy, legendární místa i technologické vychytávky tohoto světa, tak celou historii První civilizace. Současně je kniha spojnicí mezi všemi díly série, a je tedy ideálním startem i dlouhodobým průvodcem pro tento rozmanitý vesmír, který se neustále rozšiřuje!
Pracujeme v Temnotě, abychom mohli sloužit Světlu. My jsme asasíni.

O knize
Autor: kolektiv autorů
Název: Assassin’s Creed: Průvodce světem
Série: Assassin’s Creed
Žánr: lorebook
Překlad: Tomáš Kratochvíl
Počet stran: 256
Cena: 649 Kč
Datum vydání: 15. 10. 2019
Datum vydání e-knihy: pouze tištěně

ODYSEA

Řecko, 5. století před naším letopočtem. Kassandra je žoldačka spartské krve, odsouzená na smrt vlastní rodinou a poslaná do exilu. Nyní se vydává na epickou výpravu, aby se stala legendární hrdinkou – a odhalila pravdu o svém tajuplném původu.

O knize
Autor: Gordon Doherty
Název: Odysea
Série: Assassin’s Creed 11
Žánr: herní
Překlad: Kateřina Niklová
Počet stran: 320
Cena: 319 Kč
Datum vydání: 23. 10. 2019
Datum vydání e-knihy: 24. 10. 2019

O autorovi
Gordon Doherty (*1978) se narodil v Glasgow. Díky návštěvám různých antických památek si zamiloval historii natolik, že se pustil do psaní historických románů, především z období starého Řecka a Byzance. Na kontě má série Legionář (aktuálně sedm dílů) a Strategos. Historickou věrnost přenáší i do série Assassin’s Creed, k níž přispěl Odyseou. Za svoje literární vzory považuje např. Davida Gemmella nebo Bernarda Cornwella.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.