UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Recenze knihy Rytíř od Miroslava Pecha

Recenze knihy Rytíř od Miroslava Pecha
28.10.2022

Duchové, únosy dětí a dokonce i cestování časem? To vše najdete v knize Rytíř od Miroslava Pecha.

Kdo zná tvorbu Miroslava Pecha, bude k Rytíři přistupovat s velkým očekáváním a rozhodně nebude zklamán, za to ručím. V hlavní roli se v knize seznámíme s malým chlapcem, osmiletým Jirkou, který žije se svými milujícími rodiči v domku na venkově a rád si hraje doma na půdě s kamarádkou Františkou. Rodiče jsou na něj sice trochu přísnější, ale koneckonců, dělají to pro jeho dobro... Počkat, nebo je to všechno jinak? Nechte se překvapit, čekejte nečekané - duchy, únosy dětí a dokonce i cestování časem!

Rytíř je takřka kingovský román se špetkou Lovecrafta. Ač jsem ke knize díky její anotaci přistupovala nedůvěřivě, byla jsem opravdu mile překvapena. Jak je u Miroslava Pecha zvykem, hlavní postavy se chovají uvěřitelně, oblíbíte si je a budete jim fandit, děj plyne naprosto přirozeně hned od první stránky, prostě se začtete a budete číst až do konce. Skoro 200 stran jsem zvládla za jedno odpoledne. Nemám co vytknout a ráda doporučuji!

Kupte si Knížku Miroslava Pecha v eshopu GoldenDog.cz

Pokračujte do e-shopu: https://www.goldendog.cz/produkt/rytir

Recenze: Tereza Kulíšková
Zpracovala: Andrea JežkováKam dál?

Objevte blog o intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.